Top News – Kur pasuria vjen nga Tik Tok…!/Të rinjtë, që po përfitojnë mijëra dollarë
26/01/2022 14:02

Tik Tok, një ndër rrjetet sociale më të përdorura nga të rinjtë, është kthyer në një mënyrë përfitmi parash, përmes dhuratave që shpërndahen nga ndjekësit. Nëse një profil në Tik Tok ka 30 milionë ndjekës, mund të fitojë nga 18 mijë deri në 30 mijë dollarë për një postim të vetëm. Në momentin kur një person arrin të grumbullojë 1000 ndjekës, TikTok i lejon të pranojë dhurata nga ndjekësit gjatë videove Live.

Top Channel/Biden përshëndet kryeministrin Albanese: Një rrugëtim i jashtëzakonshëm!
24/05 11:54
Top News – Rritet numri i ekzekutimeve në botë / Irani mban rekordin, nuk ka shifra për Kinën
24/05 11:53
Top News – Pushtimi i Ukrainës, çështje globale! / Biden në Japoni: Të ruajmë rendin ndërkombëtar
24/05 11:51
Top Channel/ ‘Mitsotakis nuk ekziston për mua’. Erdogan ‘ shpërthen’ ndaj kryeministrit grek
23/05 23:05
Top News- Pse Austria dhe Zvicra janë neutral/A mund të hyjnë në NATO pas luftës në Ukrainë!
23/05 21:31
Top News- Bjellorusia po përgatitet për luftë! / Ukraina në alarm, Minsku shton trupat në kufi
23/05 20:54
Top News- Putin donte të gjunjëzonte Bullgarinë!/Sofja hedh poshtë shantazhin me gazin rus
23/05 20:50
Top News- Lojëra amerikane në lagjen kineze / Biden mbledh aleatët në Azi për të sfiduar Pekinin
23/05 20:48
Top Channel/ Lija, shtohen rastet! Por OBSH gjykon që rreziku është ende shumë i ulët
23/05 19:42
Top Channel/ Zelensky në DAVOS: Armë dhe sanksione, vetëm kështu e ndalim Rusinë
23/05 19:29
Top Channel/ Dorëhiqet diplomati i lartë rus: Më vjen turp për vendin tim
23/05 18:43
Top News- Scholz dhe Macron për negociatat / Kancelari, tur në Shqipëri, Kosovë dhe Serbi
23/05 18:20
Top News- Greqia kthen 5 anije me refugjatë/Qindra emigrantë mbeten në det të hapur
23/05 18:11
Top News- Polonia, komplot për ndarjen e Ukrainës / Akuzat e Lukashenko-NATO do të shpërbëjë vendin!
23/05 17:59
Top News- Trupa speciale për diplomatët e SHBA/Moska e cilëson provokim, por Biden ende pa vendim
23/05 16:51
Top News – Putinin nuk ‘do ta zërë’ 2023-shi / Ish shefi i MI6: Do të dërgohet në një sanatorium
23/05 16:45
Top News – ‘Më vjen turp për vendin tim!’ / Dorëhiqet diplomati rus në Kombet e Bashkuara
23/05 16:28
Top News – Putin i mbijetoi atentatit / Kryespiuni ukrainas: U sulmua në një udhëtim zyrtar
23/05 16:23
Top Channel/ Polonia heq barrierat kufitare me Ukrainën, marrëveshje për një zyrë të vetme doganore!
23/05 15:38
Top News – Maji me temperatura rekord / Spanja përvëlohet në 40 gradë celcius, vendi në alarm
23/05 15:09