Top News/KLGj merr në mbrojtjen Irena Gjokën/’Mos e sulmoni, cenohet besimi i publikut te drejtësia’
04/03/2024 18:12

I lënë në masën e sigurisë “arrest në burg” që prej datës 30 dhjetor të vitit 2023, me vendim të gjyqtares Irena Gjoka, ish kryeministri Sali Berisha shpesh herë ka hedhur akuza të rënda ndaj kësaj të fundit. Akuzat kanë qenë edhe më të shpeshta ditët e fundit, ku Berisha nuk ka lënë pa i përmendur as në daljet e tij nga ballkoni i banesës.

Top News/ Berisha shpjegon programin e ardhshëm të PD: Shteti ligjor mbetet shtyllë kryesore
19/04 20:42
Top News/ Rithemelimi kërkon qeveri teknike, Berisha: Mundësi e vetme për rotacion politik
19/04 20:41
Top News/ Berisha: Shqipëria, duhet të mbetet yll polar i të gjitha reformave dhe politikës tone
19/04 20:40
Top News/ Berisha: Droga e ktheu Euron në narkoeuro, rotacioni politik i bllokuar
19/04 20:40
Top News/ “Korrëm fitore”, Berisha flet për aksionin opozitar: Ndodhemi në betejë të re
19/04 20:40
Lajmet kryesore të ditës – Top News, 19 Prill 2024
19/04 20:30
Top News/ Përmbytjet në Dubai, kaos në aeroport dhe në autostrada edhe pse reshjet pushuan
19/04 20:26
Top News/ Ankesat për tenderat. Më shumë se gjysma për vlerësimin e ofertave
19/04 19:40
Top News/ Projektligji i ri i Qeverisë. Lehtëson procedurat për abortin, parashikon surrogacinë
19/04 19:15
Top Channel/ 3-vjeçari ende i zhdukur! Lihet në burg gjyshi i të miturit dhe i afërmi i tij
19/04 19:13
Top Channel/ Protesta e opozitës para bashkisë Tiranë, ndërkombëtarët dënojnë dhunën
19/04 19:12
Top News/ Komisioni parlamentar i dezinformimit / Nikolla letër opozitës: Dërgoni emrat për anëtarët
19/04 17:55
Top News/ Shqipëria po prodhon pak. Në mars, tregu u mbyt nga fruta-perimet e importuara
19/04 17:54
Top News/ Pas shpërthimit ndaj SPAK / Meta takon ambasadoren e OSBE në Tiranë
19/04 17:50
Top Channel/ 59 vjeç por një sek*bombë! Monika Bellucci habit me pozat e fundit: Dua të plakem në…
19/04 17:44
Top News/ Projekti i TEC-it në Roskovec/ Opozita kundër: Do të ndërtohet në tokë bujqësore
19/04 17:31
Top News/ Protesta e tretë e opozitës / Molotov e tensione para Bashkisë së Tiranës
19/04 17:31
Top News/ Vuçiç ngre avionët luftarakë / Serbi, mbahet stërvitja më e madhe ushtarake
19/04 17:21
Top News/ Gjyshi kyç gojën edhe në gjykatë/ Zhdukja e 3-vjeçarit në Durrës, ende mister
19/04 17:11
Top News/ ‘Plumbi i artë’ përplas SPAK me gjykatën/ Prokuroria kërkon përjashtimin e gjyqtares
19/04 17:11