Top News – Inspektime nga AKU/ Njësive që tregtojnë pranë shkollave
19/09/2020 01:02

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Gjuzi-nuk ka covid, por vetëm grip/ Deputeti kundër rrymës
29/10 12:05
Top News – Francë, rikthehet terrori/ Sulm me thikë pranë Katedrales
29/10 12:02
Manastirliu flet për skenarin fatal: Nëse do kemi mbingarkesë, do përzgjedhim se kush do trajtohet!
29/10 11:50
Top News – Vala e dyte e covid 19/ Europa shkon drejt izolimit
29/10 11:47
Top News – ‘Po shtohet numri i pacienteve’/ Spitalet në alarm
29/10 11:34
Top News – Letra e ndërkombëtareve/ Meta-ka ende kohë për reflektim
29/10 11:29
Top News – Apeli i specialistit të ISHP, dasho/ Na pret një muaj ‘ferri’
29/10 11:27
Top News- Kundërshtoi policinë/ Lezhë, gjykata liron avokatin
29/10 11:25
Top News – KE-mos mbani shpresa/ Krishtlindjet sivjet janë ndryshe
29/10 11:19
Top News – Në pranga 4 persona/ Vlorë, dhunuan 56 vjeçarin
29/10 11:16
“Zbatoni rregullat”/ Mjekja e “Shefqet Ndroqit”: Numri i pacientëve po rritet çdo ditë, kërkojmë…
29/10 11:01
Rudina Hajdari në Ballsh tek naftëtarët: Do shkoj në parlament të ngre problemin tuaj!
29/10 10:57
Top News – Në Belgjikë e Ceki/ Punojnë edhe mjekë të infektuar
29/10 10:24
Mëngjes vjeshte në Vlorë, shijoni zhurmën e valëve të detit
29/10 10:21
Top News – 2 minatore dhe inxhinieri/ U gjetën në miniere të pajetë
29/10 10:19
Top News – Balluku me Covid-19/ Ministrja ka simptoma të lehta
29/10 10:15
Andi dhe Tea flasin për herë të parë, pas largimit të Shqipes – Përputhen
29/10 10:03
Tea debat të ashpër me Shqipen, Andi ndoqi Tean kur la studion, pse? – Përputhen
29/10 10:02
Ana bën deklaratën e fortë, Berat je Gay, nuk mund të qëndrosh më për ne – Përputhen
29/10 10:01
Top News – Maqedonia e Veriut/ Nga sot maskat, detyrim dhe jashtë
29/10 09:59