Heqja e koalicioneve/ Kush humb e kush fiton!
14/07/2020 23:22

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Drogë në Danimarkë/ Paratë pastroheshin në Shqipëri
04/08 16:45
Top News – Rasti i George Floyd/ Videoja e fundit para vdekjes
04/08 16:41
Tumën s’ka kush ta vizitojë/ Në Kamenicë të Korçës mungojnë turistët e huaj
04/08 16:37
PD rikthehen veteranët/ Genc Ruli dhe Besnik Mustafaj në komisionin e zgjedhjes së kandidatëve
04/08 16:35
Top News – Euro, rënie e fortë/ Niveli me i ulët që nga pandemia
04/08 16:27
Top News – Rindërtimi nga tërmeti/ 3 pallate do ndërtohen nga e para
04/08 16:26
Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë: 130 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orë
04/08 16:19
Top News – Ekspertët në Francë/ Bëhuni gati për valën e dytë
04/08 16:13
Gjermanët protestojnë kundër maskave/ Mjekët në vend: Jemi në valën e dytë të koronavirusit
04/08 16:07
Ekstradohet terroristi i ISIS/ 24 vjeçari nga Taxhikistani kërkohej nga Gjermania. U kap në Shqipëri
04/08 16:04
Pyjet në flakë në Veri dhe Jug/ 140 hektarë pyje me pisha janë djegur në Seman
04/08 15:57
Edicioni Informativ, 04 Gusht 2020, Ora 15:00
04/08 15:56
Dëmtonin malin e Tomorit/ Në pranga dy punonjës të firmave. Në kërkim babai i deputetit
04/08 15:44
Protestë në lokalet e dasmave/ Pronarët në Lezhë: Vetëm ne po gjobitemi
04/08 15:39
Top News – Brenda një nate u bë milioner! Minatori fatlum nga Tanzania shet gurin e tretë
04/08 15:38
Pamjet me dron/ Zjarri shkreton natyrën në Seman, situata nuk po përmirësohet
04/08 15:38
Manastirliu apel: Hiqni dorë nga grumbullimet dhe festat. Janë kthyer në vatra infektimi!
04/08 15:30
Top News – A janë disa njerëz të mbrojtur? Shumica nuk shfaqin probleme nga covid
04/08 15:24
Nesër shi dhe stuhi/ Temperaturat do të ulen ndjeshëm. Në fundjavë rikthehet vera
04/08 15:21
Top News – Zëvendëskryeministri Selmanaj infektohet me koronavirus
04/08 15:20