Top News – Fëmijët me aftësi ndryshe/ Ministrja Kushi: Në fokusin tonë
29/09/2020 18:12

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi, bashkë me deputetin Ervin Bushati kanë vizituar “Institutin e Nxënësve që Nuk Dëgjojnë”, ku u njohen me organizimin për mbarëvajtjen e procesit mësimor dhe respektimin e çdo mase anti-COVID. Ministrja Kushi u shpreh mbi kurrikulën e programit të shkollës dhe lëndët që kanë në fokus zhvillimin personal e profesional

Intensifikohen gjobat e COVID, 621 qytetearë gjatë 24 orëve në vend
27/10 16:26
Padi kundër BKH/ Kandidatët e skualifikuar kërkojnë hetim
27/10 16:24
Gjermania në valën e dytë/ Në vend po diskutohet një mbyllje për të ulur infektimet
27/10 16:18
Ekspozita e 800 veprave/ Botimet më të vjetra në COD në kuadër të 100 vjetorit të Bibliotekës
27/10 16:16
Kuvendi rrezon dekretin e Metës/ Presidenti rrëzoi Kodin Zgjedhor. Mazhoranca do e rivotojë
27/10 16:10
Kthehen në shtëpi katër fëmijë/ Rama: Nxjerrja e tyre nga ferri ishte e komplikuar
27/10 16:08
Shpëton Universiteti Bujqësor! Regjistrohen 1350 maturantë, janë ende 450 kuota të lira
27/10 15:36
“Të ka mami zemër”/ Endri Dumani përqafon nënën e dajën pas kthimit nga ferri
27/10 15:35
Rama flet për fëmijët e kthyer nga Siria: Nxjerrja e tyre nga ferri ishte e komplikuar
27/10 15:32
Mësimi online/ Ministrja e Arsimit: Janë hapur 47 mijë klasa virtuale dhe llogaritë e nxënësve
27/10 15:29
Trafiku në hyrje të Tiranës/ Skema e lëvizjes ndryshoi nga puna për nënkalimin te sheshi “Shqiponja”
27/10 15:27
Lezhë, shembje në kala/ Dëme serioze pas reshjeve të shiut
27/10 15:25
“Ku mund të ketë tjetër?” Agjentët shqiptarë të anti-terrorit kërkime në kampin Al Hawl
27/10 15:10
Top News – Lot e emocione/ Endri Dumani përqafohet me nënën
27/10 14:55
Top News – Në sitën e OFL-së/ 4 të dënuar për trafik droge
27/10 14:11
Top News – Humb jetën nga covid/ Specialistja e ISHP Mimoza Toska
27/10 13:39
Top News – Korçë, vrasja në Mborje/ Lihet i lirë 18 vjeçari i dyshuar
27/10 13:02
Kaosi i trafikut në Tiranë/ Ja si mund të shmangen akset e ngarkuara
27/10 12:56
Policët e papaguar/ Dietat nuk jepen që prej janarit, 250 mijë lekë borxh çdo polici
27/10 12:26
Hapet spitali Covid 3/ Do trajtohen të sëmurët në gjendje më të lehtë
27/10 12:23