Top News- Ekzekutohet i riu për larje hesapesh/ Shkodër, viktima 3 ditë i zhdukur nga shtëpia
17/05/2021 11:14

Ekzekutohet një i në Shkodër, krim që dyshohet të ketë ndodhur për motive hakmarrjeje, apo larje hesapesh. Vrasja ka ndodhur në Shkodër, ku është gjetur i pajetë trupi i të riut. Familjarët e viktimës e kishin denoncuar zhdukjen e të riut para tre ditësh megjithatë kërkimet policore nuk kishin mundur të zbulonin vendndodhjen e të riut. Trupi i pajetë është gjetur në orët e vona të mbrëmjes së 16 majit, në zonën e Livadheve në Shkodër. Viktima është identifikuar si Endri Mustafa, 32 vjeç, banues në Shkodër. Në trupin e Mustafës u gjetën disa plagë të shkaktuara nga goditje me armë zjarri, megjithatë ekspertiza mjekësore do të zbardhë në vijim të gjitha shkaqet që çuan në humbjen e menjëhershme të jetës së të riut. Policia e Shkodrës ndodhet në vendngjarje, ku po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave që çuan në ekzekutimin misterioz të Endri Mustafës. Pistat hetimore fokusohen në larje hesapesh kjo pasi emri i Endri Mustafës, prej vitesh është pjesë e dosjeve penale të policisë së shtetit.

Top Channel/ “Shqipëria e sigurt për udhëtim në BE”, sot vendoset për Serbinë e Maqedoninë e Veriut
16/06 01:45
Top News – ‘Je me probleme mendore’/ Trajtimi fyes i qytetares në komisariatin nr.2
16/06 01:41
Top News – BE: Shqipëria, ‘e sigurt’ nga Covid/ Bashkë me Serbinë dhe Maqedoninë v. në ‘safe-list’
15/06 22:56
Top News – Makinat në gjendje të mjerë/ Kolaudimi i penalizon, do hiqen nga qarkullimi
15/06 22:39
Top News – Tregtimi i shpendëve në rrugë/ Ministria e bujqësisë u kërkon bashkive t’i ndalojnë
15/06 22:24
Top News – Tjetër operacion i RENEA-s në Vlorë/ Në shenjestër, lojërat e paligjshme të fatit
15/06 22:22
Top News – Protokoll i posaçëm për turizmin/ Masat rekomandohen për të gjitha sipërmarrjet
15/06 22:21
Top Channel/ “Për’puthen”, audicione në Shkodër/ Përzgjidhen konkurrentët për sezonin e ri televiziv
15/06 21:59
Top News – Lehtësohen më tej kufizimet/ Lejohen grumbullimet me 50 persona jashtë
15/06 21:42
Top News – Soreca takon Lulzim Bashën/ U diskutua procesi i intergimit të shqipërisë në be
15/06 21:34
Top News – Ngacmoi seksualisht të bijën/ Dënohet me 3 vite e 4 muaj burg Rudolf Merolli
15/06 21:33
Top Channel/ Parcelat e mbjella përfshihen nga flakët, zjarri në afërsi të pallateve në Shëngjin
15/06 21:27
Top News – Vlora qarku i parë pa infektime/ 1 humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit
15/06 21:25
Top Channel/ “Për’puthen”, audicione Shkodër/ Po përzgjidhen konkurrentët për sezonin e ri televiziv
15/06 20:18
Top News – Cilat janë bashkitë pa kryetarë! Pa marrë vota për drejtim, pritet kushtetuesja
15/06 20:12
Top Channel/ Në shtet paguhesh më shumë! Statistikat e INSTAT, evazioni i dy borderove në privat
15/06 20:02
Top Channel/ Mbetje nga Ishmi bë Patok/ Plastika ka mbuluar të gjithë shtresën e rërës buzë detit
15/06 19:52
Top Channel/ Çapjat, SPAK i akuzon për vrasje, për grup kriminal të organizuar e armëmbajtje pa leje
15/06 19:48
Top News – Kolegji zgjedhor rrëzon PD dhe LSI/ Hapet rruga për çertifikimin e zgjedhjeve
15/06 18:26
Top News – Arrest me burg për ‘Shqiponjat’/ Gjykata e Sarandës vendos për efektivin trafikant
15/06 17:43