Top News – Djali në gjendje depresive mbyt të ëmën/ U kthye nga Amerika në Përmet për pushime
04/06/2023 13:38

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Përmet, ku një 68-vjeçare e identifikuar si Zeniat Muhollari, është vrarë nga djali i saj 24 vjeç. Krimi në familje ka ndodhur rreth në lagjen “Partizani”, ku autori Albi Muhollari, dyshohet se ishte në gjendje depresioni kur ka mbytur nënën e tij. Të dy prej kohësh kanë jetuar në Amerikë, ndërsa ishin kthyer vetëm 4 ditë më parë në Përmet për pushime. Nuk dihet nëse në banesë ka pasur familjarë të tjerë në momentin e krimit të rëndë si dhe nuk ka të dhëna nëse i riu kurohej për depresionin. Policia ka bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e të riut në ambientet e Komisariatit të Policisë Përmet, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top News – ‘BE të përshpejtojë integrimin’ / Rama: Ballkani nën kërcënimin e Rusisë
29/09 14:42
Top News-‘Tirana, ndër qytetet më transparente’/Veliaj-Nuk sprapsemi nga keqpërdoruesit e të dhënave
29/09 14:36
Top News – Pistë e re për vrasjen në Sukth/ Policia heton edhe zhdukjen e një shqiptari në Spanjë
29/09 14:35
Top News – Zbërtheu bandën e Laert Haxhiut / Momenti i arrestimit të Albert Tafanit nga policia
29/09 14:30
Top News – Do trafikonte tajlandezen për prostitucion /Suedezit i dështon plani, arrestohet në Rinas
29/09 14:27
Top News – Vrasja në Mirditë/ Rrumbullaku ‘qarkullon’ drejtuesit e policisë së Lezhës
29/09 14:21
Top Channel/ Plazh në tetor! Rriten temperaturat në fundjavë, nga e hëna rikthehet “vera”
29/09 14:16
Top News – ‘Nuk e dimë ç’fund do të kemi’/Postimi i fundit i 35-vjeçares shqiptare që u vra në Itali
29/09 13:53
Top News- Bie numri i të vetëpunësuarve/Nga 1 janari 2024, profesionistët e lirë tatohen mbi fitimin
29/09 13:17
Top Channel/ Operacioni antidrogë në Elbasan! Pranga 34-vjeçarit, shkon në 56 numri i të arrestuarve
29/09 13:09
Top Channel/ Çanta me 82 mijë € e fshehur në kroskotin e autobusit! Arrestohen dy persona në Muriqan
29/09 13:08
Top Channel/ Parashikimi i motit, çfarë na pret në fundjavë sipas shërbimit meteorologjik ushtarak
29/09 12:53
Top News – Socialistët shtyjnë Kongresin / Vijojnë përgatitjet për ‘platformën e veprimit’
29/09 12:53
Top News – Sekuestrohen mbi 82 mijë euro në Muriqan / Në pranga dy persona, dy të tjerë nën hetim
29/09 12:39
Top Channel/ Dita Botërore e Zemrës, 17.5 mln vdekje të parakohshme çdo vit në botë
29/09 12:27
Top News- Megaoperacioni ‘Rrjeti’ / Arrestohet 34-vjeçari, pjesë e grupit kriminal
29/09 12:26
Top Channel/ Plazhi vazhdon, në Shëngjin ende ka banjo dielli
29/09 12:23
Top Channel/ Prrenjasi kërkon turizëm! Organizohet panairi i produkteve vendore
29/09 12:21
Top Channel/ Fshihej në “Qytetin Studenti”, kapet 34-vjeçari nga Elbasani, në kërkim për drogë
29/09 12:18
Top Channel/ Dy ditë betejë me flakët, i pamundur neutralizimi i zjarrit në Pishporo të Fierit
29/09 12:08