Top News-Diagnostikohet me autizëm/ Aktori i ‘Prison Break’ njofton lajmin e hidhur
29/07/2021 16:18

Së fundmi, aktori i njohur I serialit ‘Prison Break’, Wentworth Miller, I njohur ndryshe si Michael ka zbuluar se është diagnostikuar me autizëm një vit më parë. Në një postim të bërë në faqen e tij zyrtare në Instagram, Miller ka publikuar foton e një katrori të bardhë dhe bën me dije se prej një viti është diagnostikaur me autizëm.

Top News – Sulm me bombë në Afganistan/ Goditet një bazë e talibanëve, plagosen edhe civilë
25/09 17:17
Top News – Samiti i Shtëpisë së Bardhë/ Biden pret liderët e Japonisë, Indisë dhe Australisë
25/09 17:16
Top News – Meghan kryqëzohet nga rrjeti/ Shkak bëhet kostumi me vlerë 10.000 dollarë
25/09 17:15
Top News-Emigrantët zhvendosen në strehë/ Biden merr përgjegjësi për trajtimin e tyre
25/09 15:45
Top News – Shpërthejnë protesta në Spanjë/ Kundërshtojnë arrestimin e ish-presidentit katalanas
25/09 15:40
Top News – Shpërthimi i vullkanit në ‘La Palma’/ Shkatërrohen 400 ndërtesa, evakuohen edhe 3 qytete
25/09 15:31
Top News-Emigrantët largohen nga kampi në kufirin SHBA-Meksikë dhe zhvendosen në strehë
25/09 13:25
Top News-Harry dhe Meghan nisin punën/ Vizitojnë shkollën Harlem në udhëtimin në New York
25/09 13:23
Top News- ‘Parlamenti nuk më përfaqëson’/ Libianët demonstrojnë kundër qeverisë
25/09 13:20
Top News- Protesta në Spanjë kundër arrestimit të ish-presidentit katalanas, Carles Puigdemont
25/09 13:18
Top News- Vullkani në ishullin La Palma ende aktiv, banorët të friksuar braktisin shtëpitë
25/09 13:16
Top News – Kthimi i dënimeve me ekzekutim/ SHBA dënon deklaratën e zyrtarit taleban
25/09 12:12
Top Channel/ SHBA pranon lirimin e administratores së Huawei
24/09 22:34
Top Channel/ Kreu taliban i sigurisë thotë se rikthehen ekzekutimet e gjymtimet
24/09 22:33
Top News – Varianti i ri Covid-19/ R.1 zbulohet në Japoni
24/09 20:35
TopNews-Gjermania në pritje të kancelarit të ri/Zhvillohet debati i fundit televiziv mes kandidatëve
24/09 20:01
Top Channel/ Tensionet në Indi dhe paqësor/ Takimi mes SHBA-Japoni-Australi dhe Indi
24/09 20:00
Top News – BE ultimatum Rusisë/ Borrell-Stop sulmeve kibernetike ndaj zyrtarëve tanë
24/09 18:39
Top News – Deklarata e ‘çuditshme’ nga Google, truri lidhet me internetin në 2030
24/09 18:00
Top News – Paqartësi para zgjedhjeve / Milionerët gjermanë i cojnë paratë në Zvicër
24/09 16:43