Top News – Covid, shifra rekord e viktimave/ Në 24 orë, 21 humbje jete dhe 986 raste të reja
25/02/2021 21:11

Shifrat e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale për të infektuarit dhe vdekjet në harkun kohor të 24 orëve të fundit janë të frikshme. 21 persona nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin, ndërkohë që ka një rënie të numrit të të infektuarve, pasi në 24 orë janë shënuar 986 raste të reja nga 3691 testime.

Kandidatet e PS Durrës takim me profesionistët e rinj
10/04 20:23
Sot 6 humbje jete, 360 të infektuar/ 534 të shëruar, në spitale 227 pacientë
10/04 20:06
Policia: Sekuestrohen 143 kg kokainë në kontenier, arrestohen 2 administratorët e kompanisë
10/04 20:05
Aplikacioni i Për’puthen/ Mund të shkarkohet në App Store dhe Playstore
10/04 19:58
Rama: Marrim 74 ose 78 mandate/ “Shkojmë edhe 80 nëse Damiani e bën tërmet”
10/04 19:49
“Na vaksinoni, jemi të rrezikuar”/ Kërkesa e personave me aftësi të kufizuar
10/04 19:48
Covid vret gazetaren/ Anila Dushi shkruante: Kam dëgjuar mjaft nga ata që e kaluan. Por qenka tmerr
10/04 19:47
Derë më derë për vaksinat/ Mjekët dhe infermierët udhëtojnë në fshatrat e Shkodrës
10/04 19:46
Gruaja digjet, burri vetëvaret/ Burri xheloz djeg të gjallë gruan, çifti po përfundonte divorcin
10/04 19:45
“Godasim në prill, efekt politik”/ Përgjimet e kontrollorëve. Prokuroria: Plan i organizuar
10/04 19:44
Zbulohet depo armësh/ Dhjetëra kallashnikovë, pushkë, granatahedhës ruheshin në magazinë në Tiranë
10/04 19:41
Kapet kokainë mes bananeve/ U zbulua nga skaneri në kontenierin e ardhur nga Ekuadori
10/04 19:38
Top News – Rritet numri i rasteve të reja/ 6 humbje jete në 24 orët e fundit nga covid-19
10/04 19:28
Ish kryebashkiaku i Beratit, Selfo Kapllani largohet nga LSI dhe i bashkohet PS
10/04 19:02
Top News – Rama bën llogaritë/ Ja sa mandate do të marrim më 25 prill…
10/04 18:23
Top News – Kokainë në kontenier bananesh/ Kapen 200 kg në portin e durrësit, vinte nga ekuadori
10/04 18:22
Balla takim me të rinjtë në Hotolisht: Para 8 viteve diplomat bliheshin me lekë
10/04 18:18
Rama bën parashikimin për mandatet që do të marrë në zgjedhjet e 25 prillit: Rezultati final, 74-78
10/04 18:00
Kavajë/ Burri dogji për së gjalli gruan, pamjet e makinës tërësisht të shkrumbuar
10/04 17:52
“Duket si jashtë shtetit”, Rama flet nga Vlora: Pjesën tjetër të projektit, Leskua do e lërë aty
10/04 17:37