Top News – Aksident në Laç, humb jetën 2-vjeçari/ Përplasen dy automjete, plagosen prindërit e tij
24/01/2023 20:31

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e një 2 vjecari u regjistrua në kryqëzimin e Fushë Kuqes, në Laç. Dy autommjete u përplasën me njëra tjetrën, në aksin rrugor dytësor Lac Fushë Kuqe, në vendin e quajtur Kryeëzimi i Fushë Kuqes. Për pasojë të lënduar mbetën 2 vjecari dhe prindërit e tij. Ata u dërguan për mjekim në spitalin e Lacit, por i mituri humbi jetën, ndërsa prindërit e tij po marrin mjekime. Pamjet që po ndiqni tregojnë automjetet e bëra copë nga përplasja e fortë. Të lënduar mbetën Albi dhe Imelda Rexhepi. Autori i aksidentit Endri Toma është shoqëruar në komisariat, ku do të merret në pyetje nga ana e policisë, për të kuptuar shkakun e aksidentit. Paraprakisht dyshohet se shkak për aksidentn fatal, është bërë shpejtësia tej normave të lejuara nga ana e njërit prej drejtuesve, por nuk përjashtohet opsioni i parakalimit në sens të kundërt. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel/ Vdes në aksident vajza në Tiranë, në një javë policia gjobit qindra drejtues mjetesh
07/02 21:34
Top Channel/ Arrestohet shoferi i autobusit të linjës ndërkombëtare, s’deklaroi 48 mijë euro
07/02 21:33
Top Channel/ Kërcënuan me kallashnikov të riun, arrestohen tre të rinj në Vaun e Dejës
07/02 21:32
Top Channel/ Të përmbytur nën acar! Shkodër, jeta e vështirë mes ujit në temperatura nën -3 gradë
07/02 19:52
Top Channel/ Adoleshentë të varur nga droga! Mjekët tregojnë shtimin e rasteve, “kokainë dhe alkool”
07/02 19:49
Top Channel/ Me ankthin e tërmetit! Rrëfimi i nënës për vajzën e saj studente mjekësie në Turqi
07/02 19:38
Top News – ‘Shqipëria, destinacioni i Verës’/ The Sun përzgjedh vendin tonë për britanikët
07/02 19:01
Top News – Avokati i Stela Gugalljas përgënjeshtron lajmin e arrestimit: Është i rremë
07/02 18:54
Top News – Rënia e ashensorit në Astir/ ISHMT- Nga mbipesha, nuk ishte i regjistruar
07/02 17:51
Top News – Grushta me policinë e pistoletën gati për qitje, neutralizohet 41-vjeçari
07/02 17:50
Top News – I fundit që shoqeroi Ervis Martinajn/ Gjykata e Lartë i thotë ‘Jo’ Jeton Lamit
07/02 17:22
Top Channel/ Protestë për urën e Zogut, monumenti i kulturës po shembet
07/02 17:14
Top News – Tjetër prag tragjedie nga ashensorët, siguria ‘jetime’
07/02 16:39
Top News – Kërcënim me jetë dhe djegie makinash/ Arrestohet grupi i ‘të fortëve’ në Vaun e Dejës
07/02 16:31
Top Channel/ SHBA, ndihmë Shqipërisë, 50 milionë dollarë për pasojat e sulmit kibernetik nga Irani
07/02 15:59
Top Channel/Arrestohen shitësit e fëmijës,u denoncuan në “Fiks Fare” babai, do e shiste 5 mijë euro
07/02 15:45
Top Channel/ Bie ashensori në Tiranë , plagosen dy bashkëshortët pasi kabina ra 5 kate
07/02 15:38
Top Channel/ Burg për Alda Klosin, Ish- bashkëpunëtores së Ahmetajt i caktohet masa në QSUT
07/02 15:33
Top Channel/ Shqiptarët në zonën e tërmetit, Konsullja e Shqipërisë: Janë gra të martuara me turq
07/02 15:31
Top News – 400 mijë euro pa pronar/ Avokati Alda Klosit ‘shpërthen’ ndaj Rozeta Dobit
07/02 15:19