Top News – Abuzonin me të miturën/ Arrestohen roja dhe tre të mitur
30/05/2020 20:21

Katër persona janë arrestuar te shtunen sepse kanë abuzuar dhe kryer marrdhënie seksuale me një të mitur. Policia kishte marrë informacionin se një 65 vjecar me detyre roje ne shkollen e viktimes seksuale kishte abuzuar me dhune me të. Ai është identifikuar dhe arrestuar ndërsa nga veprimet hetimore rezultoi se ky 65 vjecari kishte abuzuar seksualisht me dhunë me të miturën dhe pas abuzimit i kishte bërë video intime. Këto video ua kishte dhenë tre te rinjeve, 20, 16 dhe 15 vjec të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin, nën kërcënimin e publikimit të videos, kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën. Më pas djemte, banore te se njejtes lagje me rojen e shkolles kanë bërë video intime që t’ua shpërndanin personave të tjerë. Në bashkëpunim me Prokurorinë po vijon puna për të verifikuar nëse ka persona të tjerë të implikuar në këtë rast të abuzimit seksual me dhunë me të mitur.

68 raste të reja, 2 viktima/ Shërohen 47 persona, 10 në gjendje të rëndë
08/07 15:10
Top News – Përcahet opozita e re/ 7 deputete kundër të tjerëve
08/07 15:05
Top News – Várhelyi, negocjatat/ Prioritet sundimi i ligjit
08/07 14:54
Top News – Task forca për Covid-in/ 6 gjoba në bare e restorante
08/07 14:54
Top News – Zyra e presidentit Macron jep detaje të takimit me Avdullah Hotin
08/07 14:47
Top News – Doli nga burgu, OFL nis formularin/ Pasuria e Behar Bajrit
08/07 14:42
Top News – Ushtria me helikopterë e anije/ ‘Luftë’ në Pashaliman
08/07 14:42
Top News – Pushohen hetimet për Gjergj Cukalin/ Ekzekutimi i ish-policit
08/07 14:42
“Infektohet” nga Covid-19 DSHP Bulqizë, një mjek pozitiv
08/07 14:11
Elbasan, ofertat e DigitAlb/ Përfitimet për të gjithë ata që abonohen
08/07 13:43
68 raste të reja, 2 viktima/ Shërohen 47 persona, 10 në gjendje të rëndë
08/07 13:08
Ahmetaj inspekton shkollën 9-vjeçare në Vorë: Javën që vjen, nisim ndërtimin e banesave private…
08/07 13:06
Rama takon kryebashkiakët/ PS ndez motorët për zgjedhjet e 2021
08/07 12:58
Aksident zinxhirë në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen dy persona
08/07 12:41
Hapësirat e “dinjitetit”/ Monumentet e vendosura keq në mjedise publike
08/07 12:39
Top News – Një 35 vjeçar shqiptar/ Humb jetën nga një mbidozë droge
08/07 12:36
Padi qeverisë për energjinë/ Shoqatat prodhuese të energjisë së rinovueshme: Gati edhe për arbitrazh
08/07 12:29
Pandemia Covid-19/ Terminali në portin e Durrësi pajiset me kamera termike që masin temperaturën
08/07 12:28
Top News – 47 persona janë shëruar/ 68 të infektuar me Covid në 24 orë
08/07 12:21
Top News – 2 humbje jete në 24 orë/ Ministria-situata është serioze
08/07 12:20