Top Channel/ Torturoi dhe vrau 6 vjeçarin: njerka, burgim të përjetshëm- sulmohet në qeli!
06/12/2021 13:43

Emma Tustin u ankua se të burgosurat të tjera e kanë goditur në burg dhe e kanë gjuajtur me kripë, por ky trajtim i bërë asaj nuk është asgjë krahasuar me vuajtjet që 32 vjecarja i shkaktoi djalit të vogël 6 vjecar të partnerit të vet.

Top News – Gjermania nuk i jep armë Ukrainës /Qëndrimi, i bazuar te historia dhe nevojat e energjisë
26/01 12:28
Top Channel/ Përmbyset një anije në Florida, dyshohet për dhjetëra të zhdukur
26/01 12:18
Top Channel/ Panik në Athinë. Kryeqyteti helen zgjohet nga një shpërthim i fuqishëm
26/01 12:09
Top News -‘Pushtimi rus do ndryshonte botën’ / Biden: Sanksione personale për Putinin në rast sulmi!
26/01 11:56
Top News – Franca dhe Gjermania kërcënojnë Rusinë / ’Çmim shumë të lartë nëse sulmon Ukrainën’
26/01 11:27
Top Channel/ Covidi i gjatë, “gjurma në antitrupa” tregon se kush rrezikohet më shumë
26/01 11:27
Top News – Bombarduesit Su-35 dhe 30 luftanije / Lojëra të mëdha lufte kudo, Rusia tregon ‘muskujt’
26/01 11:20
Top News-15 reaktorë bërthamorë, 30000 km gazsjellës/Sulm mbi Ukrainë, shkatërrim për gjithë Evropën
26/01 11:17
Top Channel/ Shoferi i autobusit shpallet fajtor për aksidentin në Bullgari
26/01 11:02
Top Channel/ Biden: SHBA mund të sanksionojë personalisht Putinin nëse Rusia pushton Ukrainën
26/01 10:58
Top News-Vdekja tragjike e shqiptarit në Itali/U përplas nga një makinë në vijat e bardha
26/01 10:18
Top Channel/ Mbërrijnë në Ukrainë armët e SHBA/ Kjo është ngarkesa e dytë e ndihmave
26/01 02:25
Top News-Bota në alarm për shkak të Omicron!/Kompania Pfizer teston një vaksinë për këtë variant
25/01 22:05
Top News- Ndryshojnë rregullat e BE/Sa doza duhen për të hyrë ne vendet e unionit
25/01 20:39
Top Channel/ Britania heq masat anticovid. Në aeroport nuk kërkohet më tampon dhe as karantinë
25/01 20:13
Top News-24 orët që ndajnë ‘paqen’ nga lufta!/Udhëheqësit e Ukrainës përpiqen të qetësojnë vendin
25/01 19:15
Top News-BA 2, një variant i ri koronavirusi/Deri tani është shfaqur në 40 vende të botës
25/01 18:59
Top Channel/ Emigrantët vdesin të ngrirë në brigjet e Italisë, i kapi acari në mes të detit!
25/01 17:58
Top Channel/ F35 amerikan rrëzohet në Detin e Kinës Jugore, Pekini dërgoi bombarduesit!
25/01 17:53
Top News-Vladimir Putin ka në dorë Evropën/Çfarë ndodh nëse Rusia ndërpret furnizimin me gaz
25/01 17:39