Top Channel/ Tërmeti shkakton dëme/ Pukë, krisje në disa objekte nga lëkundjet me magnitudë 4.8
15/01/2022 15:04

Disa lëkundje te njëpasnjëshme te tërmetit kanë tronditur mbrëmjen e kaluar veriun e Shqipërisë e sidomos Puken, aty ku ishte epiqendra e tërmetit. Përveç panikut tek banoret, janë regjistruar dëme edhe ne disa pallate dhe banesa private

Top News-Eksploziv banesës së kreut të FSHF / Policia rrethon zonën, autori në kërkim
24/01 23:44
Top News-Pamje nga banesa e Dukës, banorët të alarmuar mblidhen poshtë shtëpisë së tij
24/01 23:31
Top Channel/ Shpërthim me lëndë plasëse pranë shtëpisë së Armand Dukës
24/01 23:12
Top News- Tritol në shtëpinë e Armando Dukës – Policia rrethon zonën, pamje nga vendngjarja
24/01 23:11
Top Channel/ Dëbora bllokon rrugët në Greqi, qeveria nxjerr ushtrinë
24/01 22:12
Top Channel/ Protestë në kufirin Kosovë-Shqipëri/ Kundërshtohen masat e reja të qeverisë kosovare
24/01 22:00
Top Channel/ Dëbora bllokon Athinën, në rrugët e qytetit është e vështirë të qarkullosh
24/01 21:00
Top News-Shqipëria e ngrirë, një apel i forte / Zonat e rrezikut, ja çfarë kërkon ARRSH
24/01 20:56
Top Channel/ SPAK, 132 moskompetenca. Edhe pse Gjykata e Lartë ja ndaloi Prokurorive vendimet
24/01 20:06
Top News-Covid 19, spitalet plot me pacientë/ Më pak infektime, por edhe më pak testime
24/01 20:06
Top Channel/ Lezhë, vrasje për hakmarrje. Dorëzohet në polici autori 17 vjeçar, pranon krimin
24/01 20:02
Top Channel/ Infektimet, pas janarit nis rënia. Brataj: Testet e shpejta nuk kapin rastet me Omicron
24/01 20:01
Top Channel/ “Gati për luftë me rusët”, flet Emanuel Bazanji, ushtaraku shqiptar në Ukrainë
24/01 19:57
Top Channel/ Çmimet vetëm po rriten. Produktet e shportës dhe energjia janë më të shtrenjta
24/01 19:56
Top Channel/ Dimri i vështirë në fshat. Në Mbrostar-Murriz fare pranë Tiranës
24/01 19:46
Top Channel/ “Gati për luftë me rusët”, flet Emanuel Bazanji, ushtaraku shqiptar në Ukrainë
24/01 19:45
Top News – Vendim i ri i Bankës së Shqipërisë /Transfertat bankare në euro brenda vendit
24/01 19:22
Top News-Vrasjet pa autorë e parcelat me drogë/Nano i prerë, kërkon shpejtësi nga vartësit
24/01 19:21
Top News – E pabesueshme, ngrin liqeni i Pukës / Kur do të ketë një rritje të temperaturave
24/01 18:12
Top News-Pranga dhe gjoba kush nuk bindet! / Gjirokastër, policia me ‘dorë të hekurt’ në rrugë
24/01 18:11