Top Channel/ Tempulli tajlandez mbetet bosh, murgjit ‘pozitivë’ për drogë
01/12/2022 15:14

Një tempull tajlandez ka mbetur pa asnjë murg pasi të gjithë dështuan në testet e drogës dhe si pasojë u dëbuan. Katër murgj, përfshirë abatin, rezultuan pozitivë për metamfetaminë në provincën veriore të Phetchabun, tha një zyrtar për agjencinë e lajmeve AFP.

Top News – Ofensiva ruse nis në fund të shkurtit! Ukraina përgatitet, por tanket mund të vonojnë
28/01 12:08
Top News – Raketat ruse ‘si shi’ mbi Ukrainë / Kievi: 10 civilë të vrarë në sulmet më të fundit
28/01 12:03
Top News – SHBA po shkel ‘vijën e kuqe’! Koreja e Veriut në krah të Moskës, për tanket
28/01 12:01
Top Channel/ SHBA “fshikullon” Serbinë, rikthen sanksionet ndaj radikalëve serbë!
28/01 11:49
Top Channel/ Hakmarrje palestineze? Sulmi në Jeruzalem, shpërthejnë tensionet në Lindjen e Mesme!
28/01 11:48
Top News – Zgjodhi pushime luksoze në kohë lufte/ Deputeti i Zelensky përjashtohet nga partia
27/01 22:45
Top Channel/ Vriten 7 Izrailitë në Jerusalem, Izraeli: Sulm terrorist, SHBA dhe Britania reagojnë
27/01 22:43
Top News – ‘Biden s’ka dhënë këto urdhra për Kosovën’/Kurti zbulon bisedimet me SHBA dhe BE
27/01 21:42
Top News – Jod kundër rrezatimit bërthamor!/ OBSH urdhër alarmant për mbledhjen e rezervave
27/01 20:19
Top News – Rusia bllokon faqet e CIA dhe FBI!/Akuza se po përpiqen të destabilizojnë vendin
27/01 20:18
Top News – Zelenski kërkon avionë nga NATO/ Cilat vende europiane janë gati ta ndihmojnë
27/01 20:18
Top Channel/ Dokumentet sekrete/ Arkiva kombëtare e SHBA i kërkon presidentëve që t’i dorëzojnë
27/01 19:59
Top Channel/ Trafikantët fituan 183 mln stërlina! Në e La Manshit vazhdojnë kalimet me gomone
27/01 19:47
Top News – SHBA sfidon Kurtin për Asociacionin/ Kryeministri përjashtohet nga bisedimet
27/01 18:28
Top Channel/ Deripaska, “tentakula” deri në Londër: Favoriti i Putinit, lidhje me politikën angleze!
27/01 18:15
Top News – Sa rrezikon NATO të hyjë në luftë!/ Frika për përfshirjen në fushëbetejë në Ukrainë
27/01 17:05
Top News – Polonia jep edhe 60 tanke për Ukrainën/ Vendi i Europës Lindore që po udhëheq BE
27/01 16:55
Top Channel/ Bërthama e brendshme e Tokës ndryshon lëvizjen, cfarë i ndodh planetit?
27/01 15:12
Top News – Biden ka ‘çelësin’ e fundit të luftës / Kremlini: …por nuk do ta përdorë atë!
27/01 14:56
Top News – Zbulim i jashtëzakonshëm në Romë/ Del në dritë gjatë punimeve statuja e Herkulit
27/01 14:44