Top Channel/ Shemben objektet pa leje, IKMT vijon aksionin në Vlorë
25/11/2021 10:51

Edhe ditën e sotme Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) vijon me aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje në pyllin e Sodës dhe në plazhin e Vjetër. Këtë të enjte aksioni vijon në plazhin e Vjetër ku është shembur një objekt bar kafe me bazë hekuri dhe betoni.

Top Channel/ Pasojat e motit të keq në Elbasan/ Rënie gurësh në disa akse, pa drita disa fshatra
07/12 12:54
Top Channel/ Rrëshqitja e dheut bllokoi fshatrat/ Normalizohet situata në Ungrej të Lezhës
07/12 12:53
Top Channel/ Reshjet mbushën liqenet/ Hidrocentralet e lumit Drin me kapacitet të shtuar
07/12 12:52
Top News – Kalimtari përplaset për vdekje, makina me shpejtësi të madhe
07/12 12:51
Top Channel/ Ngrihet niveli i Vjosës/ Por nuk ka rrezik për dalje nga shtrati
07/12 12:45
Top Channel/ Ulen temperaturat/ Dëborë në juglindje të vendit
07/12 12:44
Top News- Një grua e mbytur në lumin Osum/ Nuk dihen ende shkaqet, policia po heton
07/12 12:27
Top News- Heroinë, miliona lekë dhe euro/ 5 të arrestuar në Tiranë për shitje droge
07/12 12:19
Top Channel/ Vaksinimi në Tiranë, qendrat ku po ecën më shpejt procesi/ Punën bindëse e bën mjeku
07/12 12:16
Top News-Flet vëllai i shqiptarit që u vetëvra me lidhësen e këpucëve në furgonin e burgut në Greqi
07/12 12:04
Top Channel/Flet vëllai i të dënuarit shqiptar që vari veten me lidhëse këpucësh:E vranë gardianët!
07/12 12:03
Top News- Frika për përmbytjet nga reshjet/ Normalizohet situata, probleme në disa zona
07/12 11:52
Top News-3 vjet nga vrasja e dyfishtë…!/Burgim përjetë, vrau gruan dhe kunatën
07/12 11:52
Top Channel/ Erdhi dimri/ Ulen ndjeshëm temperaturat, rinisin reshjet e dëborës në Korçë
07/12 11:49
Top Channel/ Moti i keq, ja të dhënat e fundit për nivelin e lumit Vjosa
07/12 11:48
Top News – Mjegull dhe ngrica/ Korça me reshje bore, vështirësi në disa segmente
07/12 11:34
Top News- Pas kërcënimit, një arsenal armësh/ Lezhë, arrestohet pas denoncimit të ish-dhëndrit
07/12 10:48
Top News-Escobar, vizita e pritshme në Tiranë!/ A do të ketë ‘sekrete’ që vijnë nga SHBA!
07/12 10:44
Top News- Beteja Berisha-Basha/ A do të kemi një kompromis të orëve të vona?!
07/12 09:57
Top Channel/ Mali i Dajtit ‘zhduket’ nën mjegull, ulen ndjeshëm temperaturat
07/12 09:06