Top Channel/ Rruga e Arbrit hapet më 29 nëntor! 80% e rrugës e kalueshme, në fund tuneli i Murrizit
25/11/2021 19:55

Një nga akset më të rëndësishme të vendit që lidh kryeqytetin me të gjithë zonën verilindore dhe qarkun e Dibrës është drejt hapjes së qarkullimit. Burreli, Klosi, Bulqiza dhe Peshkopia nëpërmjet Rrugës së Arbërit do të jenë të aksesueshme të gjitha brenda dy orëve. Rruga përbëhet nga 6 tunele, 4 ura, ku ajo e Vashës dhe e Fshatit, ndër më të lartat në rajon dhe pjesa tjetër korsi e asfaltuar me dy sense në një total prej 70 km.

Top News – I riu vret partneren 7 muajshe shtatzënë/ Itali, gjendet trupi i 29-vjeçares
01/06 20:26
Top Channel/ Akademia e çiklizmit/ Përurohet qendra e re në Parkun e liqenit në Tiranë
01/06 19:53
Top Channel/ Albanologjia tek Akademia e Shkencave/ Gjinushi: Lehtëson punën shkencore
01/06 19:51
Top Channel/ Fshati i harruar! Në Qatrom të rinjtë i ikën baltës, të moshuarit shesin bagëtitë
01/06 19:48
Top Channel/ Breshëri lë fshatin pa pjeshkë/ Peqin, dhjetëra hektarë me pemë frutore u shkatërruan
01/06 19:47
Top Channel/ Gjyqi i inceneratorëve/ Vijon gjykimi për dosjen e Elbasanit
01/06 19:44
Top News – Albanologjia te Shkencat / Vendimi i qeverisë përçan studiuesit
01/06 19:41
Top News – Si e mbron NATO Kosovën!/ Përbërja dhe kompetencat e misionit të KFOR-it
01/06 19:26
Top News – A do të rriten trupat në Bondsteel/ Blinken tregon planin e forcave amerikane
01/06 19:25
Top Channel/ Situata në veri të Kosovës, Novak: Të ulen tensionet, jam e shqetësuar për ngjarjet
01/06 19:25
Top News – Osmani nuk takohet me Vuçiç!/ Serbia pranon dështimin e bisedimeve në Moldavi
01/06 19:25
Top News – SHBA nuk e bind dot Kurtin!/ Ambasadori kërkon largimin e policisë nga Veriu
01/06 19:24
Top News – Zelensky u drejtohet liderëve europianë: Unitet ndaj agresionit rus, zgjeroni NATO-n
01/06 18:52
Top News – Rama takon Zelensky-n / Presidenti ukrainas e falenderon për mbështetjen
01/06 18:51
Top News – Audio-përgjimi, Trump pranon se ka ende informacione të klasifikuara
01/06 18:51
Top Channel/ Megaoperacioni antidrogë me dron, asgjësohen 2583 bimë kanabis
01/06 18:33
Top Channel/ Makina përfundon në kanal, shpëtojnë mrekullisht në Lushnje
01/06 18:19
Top Channel/ Beleri në burg, Greqia e shqetësuar: Vendimi kundër shtetit ligjor!
01/06 18:18
Top Channel/ Me shpejtësi skëterrë, policia bën namin me gjoba në Lezhë, ndëshkohen 228 shoferë
01/06 18:13
Top Channel/ Krujë, arrestohet fermeri i kanabisit, e mbolli në oborrin e shtëpisë
01/06 18:12