Top Channel/ Rama ultimatum policisë: 100 ditë për të rivënë të gjithë trupën në angazhim maksimal
08/07/2021 13:38

Kryeministri Rama i ka dhënë 100 ditë kohë Policisë së Shtetit që të gjejnë dhe të çojnë para drejtësisë të gjithë të infiltruarit brenda Policisë së Shtetit, që bashkëpunojnë me krimin. Kryeministri tha gjithashtu se sistemi i kamerave do të nisë fillimisht të aplikohet monitorimi në rrugët kryesore dhe më pas të shtrihet në të gjithë vendit që policia të ketë 24 orë sy në çdo cep. Kreu i qeverisë tha se çdo komisariat do ketë personat përgjegjës për dhunën në familje dhe çdo thirrje të trajtohet.

Top Channel/ Duhen mbi 2 mijë mësues! Mungesat më të mëdha në Tiranë, Durrës, Dibër e Kukës
04/12 19:36
Top Channel/ “Magjia” e festave! Sheshi “Skënderbej”, kryeqendra e dhjetorit festiv
04/12 15:33
Top Channel/ Parregullsitë e primareve, procese pa garë në PD dhe tërheqje kandidatësh
04/12 15:27
Top Channel /Ankesat për parregullsi /Në primare votojnë anëtarë dhe simpatizantë
04/12 15:19
Top Channel/ Qendrat shëndetësore në Stëblevë pa mjekë! Për urgjenca ka vetëm infermierë
04/12 15:01
Top News – Samiti i 6 dhjetorit në Tiran / Rama- Siguria nuk negociohet. Duan të njollosin vendin
04/12 14:58
Top Channel /Bërxulla në protestë më 6 dhjetor/ Banorët do të mblidhen kundër Ministrisë dhe Gener 2
04/12 14:57
Top News – Dorëheqja e kandidatëve nga primaret/Berisha- Tregues se në PD ekziston liria e shprehjes
04/12 14:42
Top News- Rama paralajmëron Aleksandër Vuçiç/‘Katastrofë për Serbinë nëse nuk vjen në Tiranë’!
04/12 14:23
Top News – Protesta e thirrur në bulevard/Berisha shpërfill perimetrin: Mos gaboni të na ndaloni!
04/12 14:13
Top News – Rritja e çmimit të energjisë/ Rama- Nuk ka vendim për dhjetorin, e vendos ministria
04/12 14:12
Top News – Transportonte emigrantë të paligjshëm / Kapet në tentativë adoleshenti në Qafë Botë
04/12 13:55
Top News – Akuza për manipulime dhe njëanshmëri/ 7 kandidatë tërhiqen nga gara për primaret në PD
04/12 13:05
Top Channel/ Boshatisja e klasave, shkolla në fshatin Kullaj u kthe në hambar, e mbyllur që në 2019
04/12 12:34
Top Channel/ Protesta e banorëve të Bërxullës, vazhdojnë qëndresën kundër Ministrisë dhe Gener 2
04/12 12:24
Top Channel/ Tërhiqet kandidati në Devoll, Arben Miza u hap rrugën grave: Duhen figura të reja
04/12 12:22
Top Channel/ Tërhiqen kandidati në Belsh, edhe në Gramsh mbeti vetëm një kandidat në garë
04/12 12:21
Top Channel/ Primaret e parregullsive! Tërhiqen shumë kandidatë dhe probleme me listat
04/12 12:21
Top Channel/ Lezhë, probleme me listat, nis me vonesë procesi i votimit për primaret
04/12 12:20
Top News – ‘Knock Down 2’, 27 të arrestuar / Kapet i shumëkërkuari në Korçë, 70 vetë nën hetim
04/12 11:55