Top Channel/ Presion Gjykatës së Apelit, deputetët e grupit Alibeaj kërkojnë dhënien e vendimit
04/10/2022 15:12

Situata juridike për logon dhe vulën e partisë vijon të jetë pezull në Gjykatën e Apelit. Ankimimi i bërë nga Enkelejd Alibeaj që kërkon zhbërjen e vendimit Zhukri që i dha Sali Berishës selinë e partisë po lëviz me hapat e breshkës. Një përfaqësi deputetësh u interesuan në gjykatë për fatin e betejës ligjore të demokratëve dhe kërkoi që vendimi të mos zvarritet më.

Top Channel/Presidenti gjerman vizitë në Tiranë/“Procesi i Berlinit për të përshpejtuar integrimin”
01/12 15:31
Top Channel/ Presidenti gjerman në Tiranë! Steinmeier jep mbështetje për integrimin e Shqipërisë
01/12 12:06
Top Channel/ Presidenti i Gjermanisë Frank-Walter Steinmeier mbërrin në Shqipëri
01/12 10:26
Top News- Berisha udhëtim ‘sekret’ në Gjermani!/ Vizita një javë para samitit të BE në Tiranë
30/11 17:42
Top News – Meta, 60 minuta takim ‘kokë më kokë’ me Berishën / Ja ku do zhvillohet protesta
30/11 12:22
Top News- Berisha, kriza politike e financiare…!/ Pa para publike, i përfiton PD e menaxhon Alibeaj
30/11 12:06
Top News – ‘Bojkot qeveritar’ për 29 nëntorin!/ Asnjë ministër nuk ishte në ceremoninë zyrtare
29/11 16:55
Top Channel/ Zgjedhje me krisma! Çfarë po ndodh në PD dhe kush janë kandidatët në qytete kryesore
29/11 15:21
Top News – PD e PS, bashkë vetëm në 65 marrëveshje!/ Që nga dita e parë e pluralizmit në Shqipëri
29/11 11:39
Top News- PD ‘përplaset’ me Policinë për protestën/ ‘Nuk ju marrim leje, thjesht ju njoftojmë!’
26/11 16:05
Top News – 3 veprimet kundër Portit të Durrësit/ Berisha paralajmëron Ramën, s’i ndahet Bashës
26/11 16:03
Top Channel/ Policia nuk jep lejen për protestë, reagon Berisha: Protestë duke garantuar sigurinë
26/11 15:21
Top News- Axhenda e mbledhjes së dy Kuvendeve/ Alibeaj, si përfaqësues i opozitës, jo Berisha
26/11 14:32
Top News – PD ‘përplaset’ me Policinë për protestën/ ‘Nuk ju marrim leje, thjesht ju njoftojmë!’
26/11 12:13
Top News – Policia nuk jep leje për protestën e Berishës – Shkak, siguria për delegacionet e BE
25/11 22:54
Top News – Veliaj me kryebashkiakët e Rajonit – ‘Samiti i BE do jetë një histori suksesi’
25/11 22:01
Top News – Pavarësia bën bashkë Ramën dhe Kurtin/ Kuvendi i Kosovës dhe Shqipërisë ‘bëhen një’
25/11 20:44
Top News – Përgjimet ndaj politikanit ‘Taulant’! / Gjiknuri- Duhet të pyesni vetë personin
25/11 19:11
Top News- Ata që janë afër dhe larg me kryeministrin/ Emrat e rinj dhe ata që rikandidojnë në 14 maj
25/11 18:18
Top Channel/ Lufta brenda PD-së, Berisha sulmon kandidatët e grupit Alibeaj
25/11 15:21