Top Channel/ Plagoset me armë zjarri 27-vjeçari në Velipojë! Autori në arrati
02/04/2024 23:32

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të marte në Velipojë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Malikolak. Paraprakisht mësohet se i plagosur ka mbetur 27-vjeçari Emiljano Paloka , i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. “Rreth orës 21:45, në malin e Kolajve Velipojë, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi E. P., 27 vjeç, banues në fshatin Pulaj-Plazhë, i cili është transportuar për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Shërbimet e Policisë, me marrjen e njoftimit, shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes dhe së bashku me dy grupe të Forcës Kombëtare të Sigurisë Njësia Shkodër po vijojnë krehjen e zonës”-njofton policia. Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autoreve.

Top Channel/ Shqipëria del nga lista e vendeve për monitorim pas 29 vitesh
17/04 23:56
Top Channel/ Reforma zgjedhore, rithemelimi kërkon përfshirjen e SPAK në votime
17/04 23:29
Top News/ 4 mijë euro për videon intime me Safet Gjicin, gjykata zbardh vendimin
17/04 23:04
Top Channel/ Berisha nga Ballkoni akuza për Veliajn: Ja skema e abuzimit me tenderat
17/04 22:56
Top News/ Shqipëria del nga monitorimi i KiE/ Vlerësohet reforma në drejtësi, kritikohet politika
17/04 22:50
Top Channel/ Berisha nga ballkoni: Nuk ka shtet në botë që do ta duronte, kryebashkiaku i Tiranës…
17/04 22:26
Top Channel/ “Qytetarëve iu tha që ka mbjellur 1 mln pemë”, Berisha nga ballkoni: Ku janë sot?
17/04 22:25
Top Channel/ Berisha akuza për Veliajn: U ka dhënë kompanive tenderat, fondi…
17/04 22:25
Top Channel/ “58 tenderat e fushës së Veliajt”. Berisha: Në këto vjedhje qëndron zbrazja Shqipërisë
17/04 22:25
Top Channel/ Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, rrethohen nga 150 policë në Zvicër
17/04 22:14
Top Channel/ “Tirana është transformuar”, Veliaj: Topat e baltës s’na ndalin, do e fitojmë betejën
17/04 19:53
Top Channel/ Dako kërkon gjykim të shkurtuar/ Nëse dënohet për korrupsion, merr më pak dënim
17/04 19:36
Top Channel/ Beqaj, 5 orë në SPAK/ Dosja e sterilizimit, ish-ministri refuzon të paguajë faturën
17/04 19:36
Top Channel/ SHBA dhe BE mbrojnë Dumanin/ Tre përfaqësi diplomatike qëndrim kundër Metës
17/04 19:33
Top News/ Shqipëria me tre ambasada të reja/ Përfaqësim diplomatik në Kenia, Indi dhe Indonezi
17/04 19:25
Top Channel/ “Fishekzjarret shqetësim për qytetarët”, Balla: Ja rregullat e reja
17/04 18:32
Top Channel/ “Do të krijohet Këshilli Teknik”, Mazniku: Do të marrë në shqyrtim…
17/04 18:31
Top Channel/ Takimi Interpolit në Tiranë, Balla shuan dyshimet: A ka rrjedhje të informacioneve
17/04 18:30
Top Channel/ “83.8 mln për detyrimet e prapambetura”, Peleshi: Paga dhe sigurime shoqërore
17/04 18:30
Top Channel/ Miratohet Projektligji për ndihmën për punonjësit e ish-punonjësit e Kombinatit Mekanik
17/04 18:29