Top Channel/ Përplas makinat e parkuara! Italiani futet me makinë me shpejtësi në Durrës
18/10/2021 12:15

Një automjet tip fuoristradë ”Toyota”, që paraprakisht deklarohet se drejtohej nga një shtetas italian, lëvizte nga Currilat në drejtim të rrugës ”Taulantia” në Durrës. Një automjet tip fuoristradë ”Toyota”, që paraprakisht deklarohet se drejtohej nga një shtetas italian, lëvizte nga Currilat në drejtim të rrugës ”Taulantia”.

Top Channel/ Arrestohet i riu nga Golemi, u kap me pistoletë e kokainë
29/05 15:53
Top Channel/ Aksion kundër piraterisë IPTV/ Bllokohen 300 servera, vidhnin edhe kanalet e Digitalb
29/05 15:37
Top Channel/ Inceneratori i Fierit, Gjykata jep gjykim të shkurtuar për të akuzuarit dhe kompanitë
29/05 15:07
Top Channel/ Sulmohet makina e Top Channel, KFOR nuk ndërhyn për të ndaluar serbët
29/05 14:26
Top channel/ Arrestohen 15 shoferë, u kapën të dehur dhe pa leje drejtimi
29/05 14:11
Top Channel/ Mori peng të riun, arrestohet 58-vjeçari në Skrapar
29/05 13:54
Top News – Berisha mbledh të vetët / ‘Mafia shqiptaro-ndërkombëtare na mori vulën’
29/05 13:51
Top News – ‘Qokë për Gjinushin’ / Zhupa kërkon interpelancë në Kuvend për ASA-n
29/05 13:46
Top News – Kapen në flagrancë dy ‘Shqiponja’ / Akuza për korrupsion, sekuestrohen mbi 1400 euro
29/05 13:34
Top News – Rritja e çmimit të energjisë / Konfindustria: Jo pa u siguruar mirëmenaxhimi i sektorit
29/05 13:28
Top News – Kallëzimi për zgjedhjet në Kuçovë / Dëshmon në SPAK deputetja Albana Vokshi
29/05 13:24
Top Channel/ U ngelin zarat në dorë, policia aksion kundër lojërave të fatit në Cërrik
29/05 13:15
Top Channel/ Makina del nga rruga, humb jetën i riu në Shkodër
29/05 13:13
Top Channel/ Rritja e pagave, presidenti Begaj firmos tre dekretet
29/05 13:11
Top Channel/ Arrestohet 35-vjeçari, u premtoi kalimin e kufirit 23 emigrantëve të paligjshëm
29/05 13:10
Top News – Fredi Beleri përfundon në spital / I akuzuari për korrupsion zgjedhor, probleme me zemrën
29/05 12:43
Top Channel/ Kullat e veriut, rikonstruktohet objekti 300-vjecar i Bajraktarit të Hotit
29/05 12:42
Top Channel/ Inceneratori i Fierit/ GJKKO, pritet vendimi për gjykimin e shkurtuar
29/05 12:25
Top Channel/ Më pak të diplomuar! Vjet 5.4% më pak se në 2021
29/05 12:20
Top Channel/ Shpërthen bombola e gazit/ Patos, pësojnë djegie trupore tre persona
29/05 12:13