Top Channel/ “Nuk do presim që SPAK të merret me çdo gjë”, Rama: Të bëhemi hulumtues provash
27/08/2021 20:57

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Babai plagos me çifte të birin, 47-vjeçari në gjendje të rëndë
24/07 20:05
Top News/ Babai plagos me çifte djalin në Pogradec, e qëlloi në banesë pasi i biri e goditi
24/07 19:56
Top Channel/ Bardhi: PS injoron Kushtetutën! Moszbatimi i vendimit të GJK për Xhaçkën, vepër penale
24/07 19:45
Top Channel/ SPAK shkatërron “konsullatën”! Deri në 45 mijë euro për dërgimin në SHBA
24/07 19:35
Top Channel/ Onkologjikun po e heton SPAK/ Mjekët e akuzuar për abuzim paraqiten para prokurorëve
24/07 19:33
Top Channel/ “KQZ, gati për votën e diasporës” Celibashi: Kemi ngritur strukturën administrative
24/07 19:22
Top Channel/Gruaja tentoi mbytjen me fëmijët! Flet për Top Channel bashkëshorti: S’jam unë shkaktari
24/07 18:45
Top Channel/ SPAK kontroll në banesën e ish-ministrit Ilir Beqaj në Lungomarek, ja çfarë u gjet
24/07 18:31
Top News/ Zjarr i qëllimshëm në Gjirokastër, flakët kërcënojnë fshatin
24/07 17:54
Top News/ ‘Hesapet’ e reja të Fatos Tushes në SPAK. Dosja për fshehje pasurie dorëzohet në gjykatë
24/07 17:21
Top Channel/ Zjarr masiv pranë Gjirokastrës, banorë dhe zjarrfikës në luftë me flakët
24/07 17:19
Top News/ Mjekët do të hetohen nga SPAK. Skandali i Onkologjikut, GJKKO rrëzon kërkesat e tyre
24/07 16:30
Top News/ Armët do t’i prodhojë private. Shteti s’e bën dot, por do të mbikëqyrë procesin
24/07 16:27
Top News/ Mjeku nuk flet, mjekja shtyn mikrofonët. Skandali i Onkologjikut në SPAK
24/07 15:57
Top News/ ‘Gropa’ në mbrojtjen e Evropës / Nato gjen mangësi, planifikuesit ‘përveshin mëngët’
24/07 15:53
Top Channel/ Kundër pastrimit të parave! Mblidhet komiteti, Shqipëria pret një vlerësim nga Moneyval
24/07 15:53
Top News/ ‘Rama-Berisha, pazar prej 2008-s’. Basha-Dialogu për reformën zgjedhore, fasadë
24/07 15:41
Top Channel/ Onkologjikun po e heton SPAK! Mjekët e akuzuar për abuzim paraqiten para prokurorëve
24/07 15:41
Top News/ Precedenti ‘Xhaçka’ dhe rastet e ngjashme/ Kushtetuesja vendos për konfliktin e interesit
24/07 15:36
Top News/ Mandati i Olta Xhaçkës. PD dënon deklaratën e Çuçit: Rënie e shtetit ligjor
24/07 15:33