Top Channel/ Muzetë e mbyllur në Durrës, ende nuk janë hapur pas dëmeve të tërmetit
29/11/2023 12:28

Në qytete antike dhe me fluks të lartë turistik, muzetë mbeten një nga atraksionet më të mëdha për turistët përgjatë të gjithë vitit, por në Durrës të dy muzetë kryesorë të qytetit janë të mbyllur pas dëmeve që pësuan nga tërmeti 4 vite më parë.

Top Channel/ Karnavalet në Shkodër/ Rama i bashkohet atmosferës festive në sheshin përpara bashkisë
24/02 20:08
Top News/ Karnavalet e Shkodrës, Rama i bashkohet festës në shesh
24/02 20:02
Top Channel/ Ambasadore e paqes/ Vlerësohet me çmim dhe moderatorja e Top Channel, Bieta Sulo
24/02 19:56
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës ! Dita e dytë, vazhdon festa me maska në qytet
24/02 12:53
Top Channel/Gjirokastër/ “Një vrasje e vogël aksidentale”, komedia nga trupa teatrore e Mitrovicës
24/02 12:37
Top Channel/ Karnavalet, një spektakël i vërtetë dritash! Festa zgjat tri ditë në rrugët e Shkodrës
23/02 21:11
Top Channel/ Karnavalet e Shkodrës/ Festa për tre ditë në rrugët e qytetit. Sonte është Lights Show
23/02 20:01
Top Channel/ “Grabjani rrëzë kodrave”, diskutimi me nxënësit. Libri që tregon vuajtjet në komunizëm
20/02 19:59
Top Channel/ “Introspeksion”/ Ekspozita e pikturës në galerinë e artit në Tiranë
19/02 19:58
Top Channel/ Në rrezik sinagoga e Sarandës/ Fadromat dhe çekiçët po gërmojnë pranë rrënojave antike
18/02 20:11
Top Channel/ Ekspozitë e artistit nga Kosova/ Kamuran Goranci sjell veprat e koduara
18/02 12:35
Top Channel/ Në rrezik sinagoga e Sarandës, po gërmohet pranë rrënojave antike në qendër të qytetit
17/02 20:01
Top Channel/“7 minuta” shfaqet në Korçë!Drama e 11 punonjëseve përballë rrezikut të humbjes së punës
14/02 12:36
Top Channel/ Filmi shqiptar “Këtu vallëzohet me hijet” rrëmben dy çmime në Londër. TCH media partner
13/02 19:54
Top Channel/ Artisja më e mirë abstrakte, Adela Osmani vlerësohet nga Impact leadership Global Award
12/02 20:03
Top Channel/ Botimet bizantine/ I dhurohet bibliotekës kombëtare fondi me 150 tituj
08/02 19:56
Top Channel/ Titulli më i ri për Tiranën/ Shpallet Kryeqyteti Mesdhetar i Kulturës dhe Dialogut 2025
07/02 19:53
Top Channel/ Puccini, 100-vjetori i vdekjes/ TKOB vë në skenë veprat më të mira
07/02 15:26
Top Channel/ Mbretëresha e valles shqiptare! Përcillet Lili Cingu, kolegët tregojnë amanetin
06/02 15:34
Top Channel/ Shuhet “mbretëresha” e valles/ Liljana Cingu u shua në moshën 70-vjeçare
05/02 23:20