Top Channel/ “Me kë është k*rva, t’i nis 2 çuna?”, Martinaj i përgjigjet Ndokës pasi lokalizon…
20/05/2024 18:38

Në dosjen e SPAK, zbulohen detaje në lidhje me planin e ish-deputetit Arben Ndoka për të vrarë Durim Bamin, si hakmarrje për ekzekutimin e vëllait të tij, Aleksandër Ndoka në vitin 2017. Sipas burimeve të Anila Hoxhës, për këtë plan ai ka kontaktuar me disa personazhe të botës së krimit, e mes të cilëve edhe Ervis Martinajn. Ky i fundit i ka garantuar se do të financojë ai për realizimin e vrasjes. Në komunikimet që ata kanë pasur me njëri tjetrin në 2020, Martinaj i ka shkruar se nga informacionet e tij, Durim Bami ndodhej në Ksamil. Martinaj i kërkon më tepër detaje për adresën, dhe e pyet nëse do që t’i dërgojë “çunat e tij”. Ta jap unë audin, është super makinë, ecën me 270 në orë. Marrin e targa rezervë ndoshta e s’kanë nevojë për ta djegur. E kam gati, është e vjedhur. Çelësi është sipër gomës së pasme, i shkruan ndër të tjera Martinaj, ndërsa Arben Ndoka i përgjigjet duke i thënë se në orën 6 të mëngjesit do të shkojë dikush për të marrë makinën. CITAT Ervis Martinaj Me cilin është k*rva, pa këto çerrat? A dihet adresa e saktë? Ti nis me motor 2 çuna? Makinë me ik atje thu? Me targa koti, a ikin dot? Ta jap unë Audin, është super makinë, 270 në orë ecën. Marrin e targa rezervë ndoshta e s’kanë nevojë me e djeg fare. Gati e kam, është e vjedhme… gati e ke Audin. Nuk kam kë çoj se i kam të zanë, ço njeriun tat, që ësht shok me këto çunat, me i mar shkoj unë i marr, nqs duhet, po kryn punë, Audin e ke gati, në Mamurras në autostradë, s’ka kamera. Çelesi i audit është sipër gomës mrapa.

Top Channel/ Besimtarët myslimanë falen në Fier, thirrje për vëmendje ndaj njerëzve në nevojë
16/06 13:23
Top Channel/ “Të respektojnë njëri-tjetrin duke lënë mënjanë meritë”, falja e Namazit në Bulqizë
16/06 13:23
Top Channel/ Namazi në sheshin e Flamurit në Vlorë, besimtarët falen për mirësi e shëndet
16/06 13:22
Top Channel/ Falja e Namazit në Korçë, qindra besimtarë mblidhen në xhaminë e qytetit
16/06 13:22
Top Channel/ Lushnjë, falja e Namazit nisi në orën 06:00 në sheshin qendror
16/06 13:21
Top Channel/ E moshuara mbetet e bllokuar në katin e 5-të në Fier, ndërhyjnë forcat zjarrfikëse
16/06 13:06
Top News/ Kurban Bajrami, uron politika/ ‘Ditë reflektimi për një shoqëri më të mirë dhe të drejtë’
16/06 12:35
Top Channel/Nga studentë në kamarierë/ Turizmit i duhen edhe 30 mijë punonjës shtesë në këtë sezon
16/06 12:27
Top Channel/ Pickime nga gjarpërinjtë/ Shtohen rastet mes turistëve. Problem edhe merimanga e zezë
16/06 12:26
Top Channel/ Turistët e Vjosës/ Rrjedha e lumit tërheq shumë të huaj që duan ta lundrojnë lumin
16/06 12:23
Top Channel/ Italianët kuqezi/ Durrës, ishin tifozë të Shqipërisë në përballjen me ekipin e vendit
16/06 12:19
Top Channel/ “Bota në krizë vlerash”, myftiu i Shkodrës mesazh për familjen
16/06 11:56
Top Channel/ Myslimanët dibranë falen në stadiumin e Peshkopisë
16/06 11:55
Top Channel/ Elbasan, qindra besimtarë myslimanë falin Namazin në qendër të qytetit
16/06 11:55
Top Channel/ Kurban Bajrami! Besimtarët në sheshet e qyteteve dëgjojnë mesazhet e klerikëve
16/06 11:52
Top News/ Besimtarët myslimanë falin namazin/ Kurban Bajrami, mesazhe për paqe dhe begati
16/06 11:34
Top News/ Festa e Kurban Bajramit/ Besimtarët falin Namazin në sheshet kryesore të qyteteve
16/06 09:48
Top Channel/ Zjarri i madh në tregun e rrobave në Shkodër, zbardhet ngjarja e rëndë: Dy të mitur…
15/06 22:19
Top News/ Veliaj jep lajmin e mire. ‘Në verë shpërndajmë banesat e reja për familjet e Kombinatit”
15/06 21:42
Top Channel/ Shqiptarët entuziastë përpara ndeshjes! Brohorima përpara stadiumit të Dortmundit
15/06 20:53