Top Channel/ Makinat e krimit u gjetën të djegura. Dyshohet se janë përdorur në atentatin e Kurbinit
12/02/2024 15:17

Dy dite pas atentatit në Gurzë të kurbinit ku pati një viktime dhe një të plagosur, policia ka arritur të gjeje dy makina të djegura poshtë urës së fushë milotit të cilat dyshohet se janë përdorur në ktë atentat. Po ashtu brënda makinave janë gjetur 4 armë tip automatik të cilat do të dërgohen në laboratorin shkencore…

Top News/ Transportuan emigrantë të paligjshëm/ Arrestohet 32-vjeçari, në kërkim vëllai i tij
21/02 13:23
Top News/ Shtohet fluksi i azilantëve/ Kërkesat e shqiptarëve u rritën në fund të 2023 në BE
21/02 13:21
Top Channel/ Trump krahasohet me Navalny-n: Edhe unë i persekutuar, po bëhemi vend komunist!
21/02 13:17
Top Channel/ SHBA “në alarm”: Rusia do shkatërrojë satelitët me armë bërthamore!
21/02 13:16
Top Channel/“Ndër më të mëdhatë deri tani”:BE miraton paketën e 13-të të sanksioneve kundër Rusisë!
21/02 13:10
Top Channel/ Vdekja e dyshimtë e fëmijës në Gjakovë, familja: 4-vjeçarja u rrah nga fëmijë të tjerë
21/02 13:05
Top Channel/ Pezullohet drejtori i Kadastrës në Lezhë, legalizoi një pallat në Kune, pa leje
21/02 13:02
Top Channel/ Mblidhet grupi i PD Mbledhja në kryesinë e Kuvendit, thirret nga Bardhi
21/02 13:00
Top Channel/Basha: Nesër jo në seancë! Kreu i PD: Rama po përdor amnistinë për zyrtarët e korruptuar
21/02 12:58
Top Channel/ Amnisti për zyrtarët publikë? Debate e kritika për përfshirjen e të dënuarve nga GJKKO
21/02 12:55
Top Channe/ Ditët e kujtesës/ Rëndësia e përballjes me të kaluarën
21/02 12:48
Top Channel/ Dita e Gjuhës Amtare, shpallet data e Konkursit Kombëtar të Gjuhës Shqipe
21/02 12:46
Top Channel/ Thatësira dëmton të mbjellat! Mungesa e ujit shton kostot e fermerëve kultivues
21/02 12:35
Top Channel/ Rriten rastet me skoliozë te fëmijët e moshës 10-17 vjeç. Sfidë diagnostikimi i hershëm
21/02 12:32
Top Channel/ “Beteja vazhdon”, përfundon protesta 24 orëshe e fermerëve me traktorë në Athinë
21/02 12:29
Top Channel/ Parkime të gabuara në Bulqizë, policia vendos gjoba dhe bllokon mjetet
21/02 12:28
Top Channel/ Arrestohet babai dhe gjyshja në Kuçovë, shfrytëzonin të miturin për përfitime në TikTok
21/02 12:21
Top News/ Video denigruese në ‘Tik Tok’ të miturit/ Shfrytëzohej nga babai e gjyshja, pranga të dyve
21/02 12:14
Top News/ ‘Rebelët’ e protestës së opozitës/Arrestohen 4 protestues, hodhën 7 molotov e 21 flakadanë
21/02 12:02
Top News/ Amnisti për të dënuarit nga GJKKO. Basha-Nuk e votojmë, lirohen të korruptuarit
21/02 11:55