Top Channel/ Kavajë, u asfiksuan nga gazi në shtëpi. Dy persona humbën jetën një ditë më parë
27/11/2021 20:09

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës, ku burrë e grua kanë humbur jetën pasi janë asfiksuan nga gazi. Forcat blu bëjnë me dije se dyshohet se kanë humbur jetën një ditë më parë si pasojë e asfiksisë nga gazi. Ata u gjetën ditën e sotme rretho orës 17:45 në katin e dytë të një pallati, janë gjetur në banesën e 60-vjeçarit M.J, banues në Golem, i cili u gjet pa shenja jete dhe pa shenja dhune. Pranë tij ishte edhe 50-vjeçarja e identifikuar me inicialet A.Ll, banuese në Tiranë. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Top News-Një emër i ri për Kolegjin Zgjedhor/Ja kush e zëvendëson Asim Vokshin
21/01 17:30
Top Channel/ Reshje dëbore dhe i ftohtë i acartë në Prrenjas
21/01 17:13
Top Channel/ ‘Mund të shfryheni sa të doni’/Rama: Mos më kërkoni llogari për…
21/01 17:11
Top Channel/ Rama: SPAK është foshnje që ka nisur të belbëzojë
21/01 17:10
Top Channel/ Rama: Ata para nesh vrisnin njerëz, ne bëmë Reformën në Drejtësi
21/01 17:10
Top Channel/ “Si prisni që Meta të përgjigjet për 21 janarin?”/ Rama: Shpërndan dekorata pa vlerë!
21/01 17:08
Top News-Dosja e 7 gjyqtarëve, hetimi i SPAK/‘Ngrin’ procesi, emrat që dolën të pafajshëm
21/01 16:26
Top News – Këshillat për motin ekstrem në vend/Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile merr masa
21/01 16:20
Top Channel/ Veliaj krah legjendave të Tiranës, Partizanit dhe Dinamos
21/01 16:08
Top News-‘Pianisti’, si një portret artistik/Limos Dizdari, dy vepra për ikonën Robert Radoja
21/01 16:01
Top Channel/Dëbora në Juglindje, në Pogradec, Korçë, Devoll e Kolonjë po krijohen probleme me rrugët
21/01 15:42
Top Channel/ Murtaja afrikane e derrave, veterinerët tregojnë se si duhet të mbrohen fermerët
21/01 15:39
Top Channel/ “Mos mbyllni gjykatat”. Kundërshtohet projekti i ri i qeverisë
21/01 15:37
Top Channel/ Energjia në Kosovë, më shtrenjtë. Ja sa do të jetë fatura e energjisë për familjarët
21/01 15:28
Top Channel/ Dëbora mbulon edhe Kapshticën, kujdes në qarkullim
21/01 15:27
Top Channel/ Pasdite mbërrin i ftohti polar, temperatura nën zero deri në mesin e javës që vjen
21/01 15:18
Top Channel/ Pas Veri Lindjes, nis dëbora dhe problemet edhe në juglindje
21/01 15:17
Top News-Vetting për gjyqtarët deri në 2024/Miratohet në Këshill, fjalën e fundit e ka Kuvendi
21/01 15:15
Top Channel/ Vështirësohet situata nga dëbora në Qafë Thanë, lëvizet vetëm me zinxhir
21/01 15:12
Top Channel/ KQZ njeh Bashën në PD, Celibashi: Zgjedhjet do kushtojnë 180 milionë lekë
21/01 15:06