Top Channel/ Fëmijët mbijetojnë 4 ditë të kapur pas trupit të nënës, gruaj vdiq për t`i shpëtuar
18/09/2021 12:25

Ishin nisur me një motoskaf për shëtitje në Higuerote, pranë kryeqytetit venezueljan Karakas me qëllimin të shkonin në pas ne ishullin Tortuga të Karaibeve. Në bord ishte 40 vjecarja Mariely Chacon, bashkëshorti, dy fëmijët dy dhe 6 vjec, dadoja dhe 4 miq. Në mënyrë krejt të papritur, një dallgë gjigande përplaset mbi motoskafin duke e permbysur e demtuar.

Top Channel/Eksperti: Serbia po përgatit luftë, amerikanët e kuptuan lojën-bënë gati “artilerinë”!
25/10 11:28
Top Channel/ Tetë fëmijë vdesin nga uria në Kabul, Afganistani në prag katastrofe!
25/10 11:14
Top Channel/ Ekspozitë në Egjipt! Artistë nga e gjithë bota ekspozojnë te piramidat e Gizës
24/10 19:43
Top Channel/ Franca lëshon satelitin ushtarak, do të lidhë ushtarët francezë në mbarë globin
24/10 19:18
Top News – Pistoleta që e bëri ‘vrasës’… / Rasti Baldwin, përdorej nga trupa për lojë…
24/10 18:27
Top News – Raketa super-preçize / Rusia ‘krekoset’ para blerësit misterioz
24/10 18:04
Top News – Vajza e Paul Walker në altar / ’Fast & Furious’, shoqërohet nga Vin Diesel
24/10 15:38
Top News – Richard Gere kundër Mateo Salvinit / Do të dëshmojë në gjyqin ndaj ish ministrit italian
24/10 15:35
Top News – Kryeveprat e Pikasos / Shiten për 110 milionë dollarë në ankand
24/10 15:34
Top News – Cikloni bombë i vitit / Po vijnë përmbytje, borë dhe erëra të forta
24/10 15:32
Top News – Festohet dalja nga izolimi / Spanjë, me vrapin e çmendur me demat
24/10 15:24
Top News – Tërbimi i ETNA-s / Kompanitë ajrore anulojnë fluturimet drejt Greqisë
24/10 15:22
Top News – Nëntë bebet e rekordit Guinnes / ’Bëhen më të fortë çdo ditë që kalon’
24/10 15:20
Top News – Tërmet i frikshëm në Tajvan / Lëkunden ndërtesat, evakuohen punonjësit
24/10 15:19
Top News- Historike në Indianapolis / Zhvillohet garë me makina pa pilotë
24/10 15:12
Top News – Gjermania hapet për Kosovën / Shqipëria mbetet në listën e vendeve të rrezikuara
24/10 13:49
Top News – Gjermania do legalizojë kanabisin… / Plani mbështetet nga koalicioni i ri qeverisës
24/10 13:47
Top News – Arrestohet ‘mbreti’ i kokainës / SHBA kishte vendosur 5 mln USD shpërblim
24/10 13:32
Top News – Kroatët pa viza në SHBA / Dita e madhe, pjesë e programit të heqjes së vizave
24/10 13:01
Top News – ‘Shpërthen’ Erdogan / Do dëbojë ambasadorët e SHBA dhe 9 vendeve të tjera
24/10 13:00