Top Channel/ Elbasani mbytet nga plehrat/ Tërhiqet kompania që pastronte qytetin
03/12/2021 19:36

Prej disa ditësh Elbasani po përballet me një situatë të pazakontë ku mbetjet urbane kanë pushtuar lagje të tëra. Kontenierë të tejmbushur sheh në çdo zonë të qytetit kur përveç pamjes së shëmtuar edhe ndotja është e madhe. Bashkia e Elbasanit thotë se shkak për këtë situatë është tërheqja e kompanisë së pastrimit të qytetit

Top Channel/ Reshje dëbore dhe i ftohtë i acartë në Prrenjas
21/01 17:13
Top Channel/ ‘Mund të shfryheni sa të doni’/Rama: Mos më kërkoni llogari për…
21/01 17:11
Top Channel/ Rama: SPAK është foshnje që ka nisur të belbëzojë
21/01 17:10
Top Channel/ Rama: Ata para nesh vrisnin njerëz, ne bëmë Reformën në Drejtësi
21/01 17:10
Top Channel/ “Si prisni që Meta të përgjigjet për 21 janarin?”/ Rama: Shpërndan dekorata pa vlerë!
21/01 17:08
Top News-Dosja e 7 gjyqtarëve, hetimi i SPAK/‘Ngrin’ procesi, emrat që dolën të pafajshëm
21/01 16:26
Top News – Këshillat për motin ekstrem në vend/Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile merr masa
21/01 16:20
Top Channel/ Veliaj krah legjendave të Tiranës, Partizanit dhe Dinamos
21/01 16:08
Top News-‘Pianisti’, si një portret artistik/Limos Dizdari, dy vepra për ikonën Robert Radoja
21/01 16:01
Top Channel/Dëbora në Juglindje, në Pogradec, Korçë, Devoll e Kolonjë po krijohen probleme me rrugët
21/01 15:42
Top Channel/ Murtaja afrikane e derrave, veterinerët tregojnë se si duhet të mbrohen fermerët
21/01 15:39
Top Channel/ “Mos mbyllni gjykatat”. Kundërshtohet projekti i ri i qeverisë
21/01 15:37
Top Channel/ Energjia në Kosovë, më shtrenjtë. Ja sa do të jetë fatura e energjisë për familjarët
21/01 15:28
Top Channel/ Dëbora mbulon edhe Kapshticën, kujdes në qarkullim
21/01 15:27
Top Channel/ Pasdite mbërrin i ftohti polar, temperatura nën zero deri në mesin e javës që vjen
21/01 15:18
Top Channel/ Pas Veri Lindjes, nis dëbora dhe problemet edhe në juglindje
21/01 15:17
Top News-Vetting për gjyqtarët deri në 2024/Miratohet në Këshill, fjalën e fundit e ka Kuvendi
21/01 15:15
Top Channel/ Vështirësohet situata nga dëbora në Qafë Thanë, lëvizet vetëm me zinxhir
21/01 15:12
Top Channel/ KQZ njeh Bashën në PD, Celibashi: Zgjedhjet do kushtojnë 180 milionë lekë
21/01 15:06
Top Channel/ PS ka gati kandidatët, opozita ende e paqartë dhe e përçarë për zgjedhjet e 6 marsit
21/01 15:03