Top Channel/”Çohu në këmbë kur flet për Vuçiç”, Osmani i kthehet keq ministrit serb në OKB!
16/10/2021 14:55

Në seancën e Këshillit të Sigurimit në OKB-së, ku u përmenden dhe krimet e kryera nga Serbia në Kosovë, tonet janë përshkallëzuar ndjeshëm duke mbërritur në një përplasje të fortë verbale mes presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrit të jashtëm serb, Nikola Selakovic.

Top Channel/ Merkel largohet me lotë e nderime ushtarake; mbyllet epoka e “kancelares së krizave”
03/12 14:28
Top News – ‘Të nuhasësh’ covidin / Mënyra e pazakontë për zbulimin e të infektuarve
03/12 14:26
Top News – Frikë për Papën në Qipro / Arrestohet burri me thikë. Policia: Nuk kishte lidhje
03/12 14:18
Top Channel/ Ballkani, “fushëbetejë” e NATO-s me Rusinë: Kosova e Bosnja rrezikojnë “shpërthimin”
03/12 14:00
Top Channel/ Vuçiçit i bllokojnë fjalimin: I riu shkul kabllot e furgonit të transmetimit!
03/12 13:45
Top Channel/45 viktimat e tragjedisë mbërrijnë në Shkup: Kërkohet hetim ndërkombëtar!
03/12 12:56
Top Channel/ Përgatitet një vaksinë e re, EMA: “Më e butë dhe pa teknologji mRNA!
03/12 12:01
Top Channel/ BE, zonë e kuqe- por në Europë nuk shtohen rastet e Omicron!
03/12 12:00
Top News – Blen 80 avionë ushtarakë Rafale / Emiratet e Bashkuara dhe Franca ‘çimentojnë’ lidhjet
03/12 11:58
Top Channel/ Prag kolapsi: qeveria amerikane shpëton “për fije” nga mbyllja
03/12 11:53
Top Channel/”Luftë po ju afruat Ukrainës”, Blinken paralajmëron hapur Rusinë!
03/12 11:52
Top News – Biden i shpall luftë pandemisë / Plani i ri i SHBA, kufizime të reja për udhëtimet
03/12 11:50
Top News – Duhet në Stacion i ri hapësinor! /NASA jep 415 milionë dollarë, i vjetri del në pension
03/12 11:49
Top Channel/Gjermani e Angli bëhen bashkë për Ballkanin: Do mbrojmë stabilitetin në rajon!
03/12 11:48
Top News – Vrasja në xhirimet e filmit / Flet Alec Baldwin: Nuk ndihem përgjegjës!
03/12 11:47
Top News – Lamtumirë Angela Merkel! / Kancelarja largohet me nderime ushtarake
03/12 11:23
Top News – Diplomaci ose luftë! / Blinken paralajmëron Rusinë: Do të keni pasoja
03/12 11:16
Top News – Shtëpia e Bardhë zyrtarisht në festë / Biden ndez dritat e pemës së krishtlindjes
03/12 11:00
Top News – Kulmi i pandemisë në janar / Franca përgatitet, më e keqja nuk ka ardhur ende
03/12 10:44
Top News – ‘Shpëton’ qeveria amerikane / Kongresi shmang mbylljen në momentet e fundit
03/12 10:40