Top Channel/ Basha lajmëron betejë ligjore, kallzim penal për falsifikim të simboleve të partisë
12/12/2021 02:12

Beteja mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës do përfundojë në gjykatë. Pas Kuvendit që e shkarkoi kryedemokrati thirri një mbledhje të jashtëzakonshme të kryesisë së partisë ku u vendos kallzim penal për falsifikim të simboleve të partisë.

Top News-A do ta njohë vendimin e apelit?!/Voton Elezi e Berisha, ish-kryeministri: Proces historik!
22/05 14:23
Top News- Demokratët votojnë për kryetarin/ Në pikëpyetje ajo që vjen pas këtyre zgjedhjeve
22/05 13:25
Top Channel/ A do të ketë surpriza? Kukësi voton mes Berishës dhe Elezit si kryetarin e ri të PD-së
22/05 09:45
Top News – Berisha ‘kokë më kokë’ me Elezin / Zgjedhjet e 22 majit dhe ‘hatërmbetjet’ e rivalëve
21/05 17:25
Top News – Nga integrimi në BE tek gabimet e PD / Presidenti Meta zbardh të vërtetën e rezolutës
21/05 15:35
Top News – Nga tryeza e negociatave, te emrat! / Ende asgjë nga ‘fronti presidencial’ në Shqipëri
21/05 14:52
Top News-Prishet marrëveshja për presidentin / Alibeaj-Rama u tërhoq, kur pa kandidatët tanë!
20/05 18:27
Top News- Paralajmërimet për izolim të PD/ Bardhi, thirrje Berishës: Dëgjo apelin e evropianëve
20/05 15:32
Top Channel/ Kritika nga CDU/CSU! Berisha reagon pas deklaratës së deputetit Gunther Krichbau
20/05 15:21
Top Channel/ PS:PD një kandidat. Grupi Alibeajt ka 8 emra, 23 deputetë mund të mbështesin vetëm një
20/05 15:06
Top Channel/ Në BE si anëtar i asociuar, Rama mbështet idenë e re. Në Tiranë vjen Charles Michel
20/05 15:04
Top News-Akuzat e deputetit gjerman/ Berisha akuzon Alibeajn, flet për gjyqin me Blinken
20/05 14:48
Top News- Alibeaj nuk tërhiqet, thërret tjetër mbledhje/ Emrat që diskutohen për President
20/05 13:53
Top Channel/ Charles Michel në Tiranë, Presidenti i Këshillit europian pritet nga kryeministri Rama
20/05 12:43
Top Channel/ Kandidatët e PD për president! Mblidhet grupi i deputetëve, dalin emrat e parë
19/05 15:27
Top News- 3 deputetët që ‘shpëtuan’ Alibeajn/ Plotësohet kuorumi, PD me 8 emra për President
19/05 15:26
Top News- Rithemelimi kundër marrëveshjes/ ‘Alibeaj po i jep Ramës kandidatin e tij të preferuar’
19/05 12:29
Top News- A do ketë emra nga grupi i PD?!/ Presidenti, Alibeaj thërret deputetët pas tërheqjes së PS
19/05 10:52
Top News- Tërheqja e PS thellon ‘sherrin’ në PD/ Presidenti, pritet mbledhja e grupit për emrat
18/05 16:04
Top Channel/ Presidenti. radha e opozitës/ Balla i kërkon opozitës të propozojë emrat e kandidatëve
18/05 15:06