Top Channel/ Ambasadori gjerman në Tiranë takon Bashën, disa ditë para vizitës së kancelares Merkel
06/09/2021 14:33

Ambasadori gjerman në Tiranë trokiti sot në derën e kryedemokratit Basha, në selinë e PD-së. Takimi i Peter Zingraf me kreun e opozitës, vjen pak ditë para vizitës së kancelares gjermane në vendin ton, Angela Merkel. Nuk dihet për çfarë është diskutuar mes tyre, ndërkohë që ka qenë një mbledhje me dyer të mbyllura. Ardhja e Merkel në Tiranë dhe në shtete të tjerë të Ballkanit Perëndimor bazohet në të ndihmuarin dhe përmbushjen e kritereve për të u anëtarësuar në Bashkimit Evropian.

Top News – ‘Lulzim Bashën duhet ta zhdukim nga faqja e dheut’, qytetari merr fjalën në ‘foltore’
19/10 21:57
Top News – Berisha i bën ftesën e papritur Bashës, ‘Hajde këtu dhe…’
19/10 21:56
Top News – Qytetari merr fjalën në ‘foltoren’ e Berishës, çudit me fjalimin e tij
19/10 21:55
Top News – ‘Besëpreri është, e dini vetë nuk po flas’, Plas e qeshura në foltoren e Berishës
19/10 21:54
Top News-Berisha mban ‘foltore’ në Dibër / ‘Kush futet në Kuvend, e caktojnë vetëm zgjedhësit’
19/10 21:42
Top News-Nuk ishte në ‘foltoren’ e Berishës / Xhelal Mziu flet për masakrën zgjedhore
19/10 20:37
Top News-PD ka humbur shpirtin e saj, ka humbur votën e lirë’, Berisha nga ‘foltorja’ në Dibër
19/10 20:36
Top News-‘Baton Haxhiu është avokati i Ramës dhe i Bashës’, Berisha vijon mne akuzat
19/10 20:35
Top News-‘Basha ka 8 vite që i bën ‘fresk’ Ramës’, Berisha akuzon kreun e PD
19/10 20:35
Top News-SHBA e shpalli non grata, ja komenti i Berishës për këtë vendim
19/10 20:34
Top News-Berisha-I them SHBA se për 100 vjet nuk do të gjejnë asnjë fakt për mua
19/10 20:34
Top News-‘Rama dhe Vuçiç kanë dalë kundra Kosovës dhe shqiptarëve’, Berisha nga Dibra
19/10 20:26
Top News-‘Shqipëria narkoshteti i parë në Europë’, Berisha – Fajtor Rama
19/10 20:25
Top News-‘Mbi 16 mijë jetë të humbura nga Covid’, Berisha fajëson qeverinë
19/10 20:22
Top News-Energjia elektrike, Berisha-Katastrofa më e madhe e krijuar nga vjedhja e qeveritarëve
19/10 20:20
Top News – Memorandumi për Korridorin 8 / Balluku – Do t’i shërbejë gjithë Ballkanit Perëndimor
19/10 17:07
Top News- Hapi i rëndësishëm nga opozita parlamentare – Balla për ndryshimet kushtetuese
19/10 14:15
Top Channel/ PS: Të gatshëm të diskutojmë! Balla përmend nevojën e zgjatjes së veting-ut në drejtësi
19/10 12:55
Top Channel/ “Të rikthehen komunat”: Reforma territoriale sipas PD-së
19/10 12:54
Top News- Zbardhen ndryshimet kushtetuese të PD/Nga reforma territoriale tek vettingu i politikanëve
19/10 12:53