Tirana përgatitet për vizitën e Papës
16/08/2014 00:00

Mbi 1 mijë gazetarë por edhe pelegrinë pritet të vijnë në shtator në Shqipëri, për të qenë pjesë e vizitës historike të Papa Françeskut.

Top News-Dalin rezultatet e lëndës me zgjedhje/128 dhjeta, maturantët ankesë për testin e biologjisë
27/06 11:12
Top News – Rritet nafta, rritet bileta e autobusëve!/50 lekë më shumë për transportin Tiranë-Durrës
27/06 11:09
Edicioni Informativ 27 Qershor 2022, Ora 09:00 | Lajmet nga vendi, rajoni dhe bota | Top News
27/06 11:01
Top News -Me automatik për të vrarë xhaxhain/Ndërhyn policia, në pranga i riu nga Malësia e Madhe
27/06 10:43
Top Channel/ Shkelën rregullat e qarkullimit rrugor, qindra të ndëshkuar gjatë një jave në Fier
27/06 10:38
Top News – Me dronë, në kërkim të parcelave me kanabis, policia aksion në Vlorë
27/06 10:36
Top News – Digjet fasoneria e italianes në Vlorë/Autori theu xhamat dhe e spërkati me benzinë
27/06 10:32
Top Channel/ Kontrolle intensive për kultivimin e lëndëve narkotike në Vlorë
27/06 09:50
Top Channel/ Malësi e Madhe, i riu qëllon me armë zjarri në ajër pas sherrit me xhaxhain
27/06 09:40
Top Channel/ Shkrumbohet qëllimisht fasoneria në Vlorë, autori theu xhamin dhe hodhi lëndë djegëse
27/06 09:37
Top News-U vra pasi ngacmoi shqiptaren në lokal/ Athinë, 4 persona dhunojnë 42-vjeçarin dhe largohen
26/06 22:09
Top News – SHBA kthen orën mbrapa / Pse historia nuk do ta ‘falë’ ndalimin e abortit!
26/06 21:54
Top News- Nga 1 korriku gjoba për qeset plastike/ Kontrolle në terren, masa dhe për konsumatorët
26/06 21:36
Top News- Si u porosit vrasja e Nuredin Dumanit!/ Droga në Holandë, 90 mijë euro për autorin
26/06 21:15
Exclusive – Inflacioni, përbindëshi mbi paratë tona – 26 Qeshor 2022
26/06 21:00
Top Channel/ Linçohet mësuesja në TikTok, shpërndahet video me foton “ta vrasim”
26/06 20:59
Top Channel/ Evakuuohet me helikopter çifti i alpinistëve që u bllokua në Valbonë
26/06 20:57
Top Channel/ Pasojat e diabetit, kërkohet ndërhyrje për të parandaluar retinopatinë diabetike
26/06 20:15
Top Channel/ Taksat prekin shtresën e mesme, ekspertët: Barra fiskale të zhvendoset te të pasurit
26/06 20:05
Top Channel/ 45 mijë euro kavanozi me vaj trëndafil! Kriza e çmimeve rrit kostot për produktin
26/06 20:01