The Sun: Kamp në Shqipëri/ Qeveria hedh poshtë artikullin për strehimin e refugjatëve
03/10/2021 20:43

Emigrantët që kalojnë Kanalin e La Manshit me anije të vogla nga Franca do të dërgohen në Shqipëri sipas një marrëveshje të re, shkruan The Sun, lajm i cili është mohuar nga qeveria shqiptare.

Top Channel/ Merkel largohet me lotë e nderime ushtarake; mbyllet epoka e “kancelares së krizave”
03/12 14:28
Top News – ‘Të nuhasësh’ covidin / Mënyra e pazakontë për zbulimin e të infektuarve
03/12 14:26
Top News – Frikë për Papën në Qipro / Arrestohet burri me thikë. Policia: Nuk kishte lidhje
03/12 14:18
Top Channel/ Ballkani, “fushëbetejë” e NATO-s me Rusinë: Kosova e Bosnja rrezikojnë “shpërthimin”
03/12 14:00
Top Channel/ Vuçiçit i bllokojnë fjalimin: I riu shkul kabllot e furgonit të transmetimit!
03/12 13:45
Top Channel/45 viktimat e tragjedisë mbërrijnë në Shkup: Kërkohet hetim ndërkombëtar!
03/12 12:56
Top Channel/ Përgatitet një vaksinë e re, EMA: “Më e butë dhe pa teknologji mRNA!
03/12 12:01
Top Channel/ BE, zonë e kuqe- por në Europë nuk shtohen rastet e Omicron!
03/12 12:00
Top News – Blen 80 avionë ushtarakë Rafale / Emiratet e Bashkuara dhe Franca ‘çimentojnë’ lidhjet
03/12 11:58
Top Channel/ Prag kolapsi: qeveria amerikane shpëton “për fije” nga mbyllja
03/12 11:53
Top Channel/”Luftë po ju afruat Ukrainës”, Blinken paralajmëron hapur Rusinë!
03/12 11:52
Top News – Biden i shpall luftë pandemisë / Plani i ri i SHBA, kufizime të reja për udhëtimet
03/12 11:50
Top News – Duhet në Stacion i ri hapësinor! /NASA jep 415 milionë dollarë, i vjetri del në pension
03/12 11:49
Top Channel/Gjermani e Angli bëhen bashkë për Ballkanin: Do mbrojmë stabilitetin në rajon!
03/12 11:48
Top News – Vrasja në xhirimet e filmit / Flet Alec Baldwin: Nuk ndihem përgjegjës!
03/12 11:47
Top News – Lamtumirë Angela Merkel! / Kancelarja largohet me nderime ushtarake
03/12 11:23
Top News – Diplomaci ose luftë! / Blinken paralajmëron Rusinë: Do të keni pasoja
03/12 11:16
Top News – Shtëpia e Bardhë zyrtarisht në festë / Biden ndez dritat e pemës së krishtlindjes
03/12 11:00
Top News – Kulmi i pandemisë në janar / Franca përgatitet, më e keqja nuk ka ardhur ende
03/12 10:44
Top News – ‘Shpëton’ qeveria amerikane / Kongresi shmang mbylljen në momentet e fundit
03/12 10:40