“Thaçi duhet të lirohet urgjentisht”, Grenell: Europianët po bëjnë një punë të pisët
25/05/2023 21:51

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Kurti në “luftë” me SHBA, a fitoi apo humbi Kosova nga përplasjet në veri? – Top Story
02/06 00:06
Emaili që zbardhi tregtinë e Serbisë me armë në Ukrainë, Zheji: Vuçiçin nuk e falin në Kremlin
01/06 23:14
“Zonjë nuk i ka kërkuar SHBA zgjedhjet?”, Ngjela: Pa folur ata, nuk i pyet njeri europianët
01/06 23:12
Ngjela: Kosova shtet i pavarur, Kurti do marrë kurorën e nacionalizmit të shqiptarëve
01/06 23:01
“Macron i shkeli syrin Osmanit”, Spahiu: Tani europianët kanë një aleat të ri
01/06 22:58
Spahiu tregon pozitat delikate të Kurtit: Macron dhe Scholz kuptuan se nuk është politikan serioz
01/06 22:53
Shpërthen Arifi: Kurti e nxiti Vuçiç, Kosova u krijua nga SHBA, ai quan naiv Blinken?
01/06 22:53
“Unë them çfarë ka bërë Kosovën?”, debati i fortë në studio për shqiptarët e Preshevës
01/06 22:40
“E tradhëton Kurtin? Bomba e Zhejit: Nëse Osmani tërheq deputetët, bie qeveria në Kosovë
01/06 22:39
Zheji i prerë: Kurti nuk mund të pranojë republikë serbska në mes të Kosovës
01/06 22:29
Ngjela zbardh planin e SHBA:Janë duke ardhur ushtarë amerikanë në Kosovë,do zgjidhet në favorin tonë
01/06 22:22
“Kurti bëri shërbim për ndërkombëtarët”, Zheji: Ja qendra e shërbimeve serbo-ruse në kufi me Kosovën
01/06 22:21
Zheji tregon të pathënat e konfliktit në veri të Kosovës: Ja pse Blinken dhe SHBA janë të acaruar
01/06 22:13
“Jam i çuditur me çmendurinë që po ndodh në Kosovë”, Arifi: Nuk duhen përballje me aleatët
01/06 22:11
Zhulali: Serbia një dorë tek Rusia një dorë me BE, ja pse krijon destabilitet në veri të Kosovës
01/06 21:50
Përplasja e fortë Duma-Ngjela: Kujdes me etikën, studioja kur ti ishe pas hekurave
01/06 21:47
A do tërhiqet Albin Kurti në Veri të Kosovës? Muja: Nuk tërhiqemi përballë fashistëve serbë
01/06 21:37
“Kosova investim amerikan”, Spahiu: Kurti dhe VV, janë në luftë me amerikanët
01/06 21:36
Analiza e Ngjelës: Vuçiç bëri gabim foshnjërak, qëllimi i tyre është të krijojnë konfideratën serbe
01/06 21:35
Deputeti i Kurtit në Mitrovicë: S’kemi përplasje me SHBA, asnjë kundërshtim në qëndrime
01/06 21:24