Stand Up Comedy/ Denis Taullaj çel garën për çmimin 10.000 euro! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30

Për herë të parë, këtë sezon, kemi një rubrikë të re. Në studion tonë, çdo episod, dy të rinj do të konkurrojnë me Stand Up Comedy të shkruara nga vetë ata. Fituesin mes tyre do ta zgjidhni vetë ju, duke votuar nga shtëpia. (Mund të votoni nga Shqipëria me SMS në numrin 56666 ose nga Kosova në numrin 55099). Të ftuar; -Denis Taullaj -Renato Doko

Maestro telefonon LIVE Luizin, ja ç’bën ai! Debat i ashpër, dashuria s’njeh moshë?- Më lër të flas
26/05 22:45
Stand Up Comedy: Njihuni me fituesit, në garë për 10 mijë euro! – Më lër të flas
26/05 22:45
A do jetë Maestro pjesë e filmit ku luan Olta & Luizi? – Më lër të flas
26/05 22:30
Bashkëpunim me Luiz Ejllin? Armaldo Kllogjeri: “Ai duhet të më kërkojë mua…” – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo flet për Luizin & Kristin, ja se kujt i mban më shumë inat! – Më lër të flas
26/05 22:30
Donaldi & Romeo i flasin anglisht, ja reagimi i Maestros – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo tregon si është marrëdhënia e tij me Arbanën, pas komenteve në IG e tij! – Më lër të flas
26/05 22:30
E shkarkuan nga puna si tenor, Armaldo flet për herë të parë – Më lër të flas
26/05 22:30
Bashkëpunim me Sabianin, Kristi protagonist? Maestro ka dy fjalë – Më lër të flas
26/05 22:30
Po dublon filma për të rritur? Armaldo Kllogjeri vihet në siklet – Më lër të flas
26/05 22:30
Paguhet 10 mijë euro për një koncert? Armaldo flet troç! – Më lër të flas
26/05 22:30
Ngacmohet nga vajzat pas BBVIP? Maestro: “Veç ndonjë mesazh…” – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo telefonon LIVE Luizin në studio, ja ç’ndodhi! – Më lër të flas
26/05 22:30
I dashuri 14 vite më i madh i Dua Lipës, Iva Tiço: “Unë i pashë hundën…” – Më lër të flas
26/05 22:00
Ç’ndodhi? Romeo ngrihet dhe puth Ed Manushin! – Më lër të flas
26/05 22:00
Mosha, arsye për divorc? Diskutim i zjarrtë në studio – Më lër të flas
26/05 22:00
“Dua fëmijë, por s’dua burrë”; ç’mendojnë të ftuarit për trendin e ri? – Më lër të flas
26/05 22:00
Mosha ideale dhe diferenca në një çift? – Më lër të flas
26/05 22:00
Iva Tiço flet për lidhjen me partnerin gjerman… – Më lër të flas
26/05 22:00
Olsa Muhameti: “Lidhjen e mban gjallë edhe seksi…” – Më lër të flas
26/05 22:00