S’ishin takuar që pas finales së BBVIP1, Donaldi: “Ja ç’bëja ndërkohë” – Më lër të flas
24/03/2023 23:30

Kjo është përballja e parë mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt, që nga koha e BBVIP1. Këtë moment publiku e ka pritur prej kohësh… A kanë lënë ata pas çdo hatërmbetje? E zbulojmë sonte! I ftuar; -Ilir Shaqiri, balerin, fitues i BBVIP1

Maestro telefonon LIVE Luizin, ja ç’bën ai! Debat i ashpër, dashuria s’njeh moshë?- Më lër të flas
26/05 22:45
Stand Up Comedy: Njihuni me fituesit, në garë për 10 mijë euro! – Më lër të flas
26/05 22:45
A do jetë Maestro pjesë e filmit ku luan Olta & Luizi? – Më lër të flas
26/05 22:30
Bashkëpunim me Luiz Ejllin? Armaldo Kllogjeri: “Ai duhet të më kërkojë mua…” – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo flet për Luizin & Kristin, ja se kujt i mban më shumë inat! – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo tregon si është marrëdhënia e tij me Arbanën, pas komenteve në IG e tij! – Më lër të flas
26/05 22:30
Donaldi & Romeo i flasin anglisht, ja reagimi i Maestros – Më lër të flas
26/05 22:30
E shkarkuan nga puna si tenor, Armaldo flet për herë të parë – Më lër të flas
26/05 22:30
Bashkëpunim me Sabianin, Kristi protagonist? Maestro ka dy fjalë – Më lër të flas
26/05 22:30
Po dublon filma për të rritur? Armaldo Kllogjeri vihet në siklet – Më lër të flas
26/05 22:30
Paguhet 10 mijë euro për një koncert? Armaldo flet troç! – Më lër të flas
26/05 22:30
Ngacmohet nga vajzat pas BBVIP? Maestro: “Veç ndonjë mesazh…” – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo telefonon LIVE Luizin në studio, ja ç’ndodhi! – Më lër të flas
26/05 22:30
I dashuri 14 vite më i madh i Dua Lipës, Iva Tiço: “Unë i pashë hundën…” – Më lër të flas
26/05 22:00
Ç’ndodhi? Romeo ngrihet dhe puth Ed Manushin! – Më lër të flas
26/05 22:00
Mosha, arsye për divorc? Diskutim i zjarrtë në studio – Më lër të flas
26/05 22:00
“Dua fëmijë, por s’dua burrë”; ç’mendojnë të ftuarit për trendin e ri? – Më lër të flas
26/05 22:00
Mosha ideale dhe diferenca në një çift? – Më lër të flas
26/05 22:00
Iva Tiço flet për lidhjen me partnerin gjerman… – Më lër të flas
26/05 22:00
Olsa Muhameti: “Lidhjen e mban gjallë edhe seksi…” – Më lër të flas
26/05 22:00