Si bëhet leku në Shqipëri? Ja ç’thotë ministrja Bora Muzhaqi! – Më lër të flas
24/03/2023 23:30

Shqiptarët po largohen, duke rrezikuar jetën njësoj si në luftë… Së fundmi, “The Sun”, përmes një artikulli ka sjellë edhe njëherë në vëmendje se për të kaluar nga Franca drejt Anglisë, emigrantët ilegalë kanë kaluar nga gomonet tek skafet. Për eksodin masiv, do të flasim me katër të ftuarit tanë sonte; -Bora Muzhaqi, Ministre shteti për rininë dhe fëmijët -Armaldo Kllogjeri, tenor (ish-banor në BBVIP por dhe ish-emigrant) -Adriatik Lapaj, aktivist -Xhensila Pere, modele (Ndër të tjera, për ikjen masive flasin biznesmenë, ekspertë, si dhe tregojmë histori personale).

Fifi, Edi Manushi & Alban Male zgjedhin 2 konkurrentë në përballjen finale!- Më lër të flas
02/01 01:00
Fifi: “Ja ç’pres nga viti 2024…”- Më lër të flas
02/01 01:00
Batalioni B13 – Orkestrale- Më lër të flas
02/01 01:00
“Mbi 100 mijë…”, Batalioni B13, shifrat marramendëse të koncerteve!- Më lër të flas
02/01 01:00
Këngëtari & magjistari në garë për 10.000 euro, ja kush e fitoi çmimin e madh- Më lër të flas
02/01 01:00
Magjistari ‘shokon’ jurinë me këtë numër shpejtësie!- Më lër të flas
02/01 01:00
Performancat e 4 finalistëve/ Fifi, Edi Manushi & Alban Male i komentojnë- Më lër të flas
02/01 01:00
BBV3, flet Sara Hoxha! Përlotet Luiz Ejlli! Këngëtarët më të dashur ndezin studion-Më lër të flas
02/01 01:00
Fifi – Nale – Më lër të flas
02/01 01:00
Nga ‘pazaret’,tek sherret & paragjykimet, djemtë e “Batalioni B13” i thonë të gjitha!-Më lër të flas
02/01 01:00
Ervin Gonxhi, Ad Sybardhi & Batalioni B13 – Kolazh LIVE – Më lër të flas
02/01 01:00
Ges Rabo – Wrecking Ball; Fifi, Ed Manushi & Alban Male, dy fjalë për këngëtarin!- Më lër të flas
02/01 01:00
‘Problemet’ me paratë në koncerte, Gena flet hapur! Dasma e Donaldit, urimi…- Më lër të flas
01/01 23:00
“Ju nga Vlora jeni problematikë me gratë…”, Sinani – Romeos & Donaldit!- Më lër të flas
01/01 23:00
Remzie & Nexhat Osmani – Kolazh/ Ndizet atmosfera!- Më lër të flas
01/01 23:00
“Hajde luj qyqek”, Remzie Osmani i vë ‘flakën’ studios…- Më lër të flas
01/01 23:00
Në Gjermani me Kombëtaren? Shkurte Fejza merr ftesën LIVE nga moderatorët- Më lër të flas
01/01 23:00
Sinan Hoxha – Kolazh, Shqipëria e Mesme. Pse u emocionua këngëtari?- Më lër të flas
01/01 23:00
Ia ka bërë gruaja 8 me 2? Sinan Hoxha habit me përgjigjen!- Më lër të flas
01/01 23:00
“Mora fjalë”, Qazim Beka tha se i vodhi këngën, reagon Shkurte Fejza!- Më lër të flas
01/01 23:00