Shpërthen e qeshura! Zeka: Serbët e grekët kanë inat, jemi rracë e bukur veç meje e Murrizit
15/05/2024 16:54

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

“Shuplaka” në ekonomi! Fuqizimi i lekut për uljen e borxhit, por nuk pati ndikim… – Top Talk
29/05 17:18
E bujshme! Avokati i Berishës u tentua të vritet për shkak të një gjyqi me… – Top Talk
29/05 17:18
TRONDITËSE! Ja arsyeja pse donin të vrisnin avokatin e Berishës, Sokol Mëngjesin…
29/05 17:08
Çfarë fshihet pas bashkëpunimit PS-Rithemelim! Arben Pëllumbi sqaron njëherë e mirë bisedimet
29/05 17:08
Arben Pëllumbi: Mazhoranca do i japë kohë opozitës për komisionin anti-korrupsion
29/05 17:07
Politikani që kërcënoi Dumanin me sms, Sula paralajmëron zhvillime/ Prapaskenat me Kombëtaren
28/05 17:24
“Bomba”; Politikani që i ka derguar mesazh Dumanit nuk është Arben Ndoka, por… – Top Talk
28/05 17:21
Prapaskenat/ Lista e Kombëtares, si u bë Cikalleshi “kurban” dhe çfarë pritet sipas Halilajt
28/05 17:20
‘Silvinho nuk e ka personale me përzgjedhjen’! Pse nuk zgjedhim trajner shqiptar? Flet Halilaj
28/05 17:12
Silvinho e la jashtë listës, Sokol Cikalleshi tërhiqet nga Kombëtarja! Ja e vërteta… – Top Talk
28/05 17:11
‘Nuk më habisin GOLAT e Asanit’ Kona: Nga na dolën këta lojtarë të rinj…?! | Breaking
28/05 16:57
Politikanët që po tentojnë të pengojnë punën e SPAK! Sula bën paralajmërimin e fortë… – Top Talk
28/05 16:55
Interesi i opozitës që bën marrëveshje me PS! Deputeti i PD i shmanget pyetjes?!… – Top Talk
28/05 16:53
“Mazhoranca dhe Rithemelimi po tentojnë t’i vendosin shkopinj nën rrota SPK”, flet Sula – Top Talk
28/05 16:53
Aktrimi nën lot i Vuçiç-it në OKB,hapi i radhës i Kosovës dhe rreziku në Ballkan!Diskutime në studio
27/05 17:53
Deklarata e fortë: Ja si Kosova mund të defaktorizojë Serbinë…
27/05 17:32
“Lotët e krokodilit të Vuçiç-it, por kur mbërriti në Beograd u shit si HERO”, diskutimi në studio
27/05 17:29
Kosovës i duhet një qeveri me bazë më të gjerë per të dalë nga situata! – Andoni
27/05 17:21
Nesho: Kosova po bie viktimë e dialogut të Perëndimit me Serbinë/ Hapat konkretë ndaj NATO-s
27/05 17:20
Ja pse rreziku i konfiktit në Ballkan vjen më shumë nga Bosnja sesa nga Kosova…
27/05 17:20