Sejamini zbulon strategjinë e Berishës, ja çfarë bën për të tërhequr demokratët | Politiko TopNews
04/12/2021 09:38

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë.

Politiko | Kush vajton për PD? Debat me tone të ashpra në studio | Top News
15/01 00:30
Politiko | Sula: Do mbështes SPAK që të korruptuarit të shkojnë përpara drejtësisë | Top News
15/01 00:07
Politiko | Hoxha: Partia Demorkatike ka dalë nga morali, nuk është më e besueshme | Top News
15/01 00:04
Politiko | Qori: Partitë aktuale janë në gjysmë aleancë kriminale | Top News
15/01 00:03
Politiko | Ngjela: Berisha nuk ka mbështetje ndërkombëtare, sepse… | Top News
15/01 00:01
Politiko | Hoxha: Partia Demokratike është vegël e Edi Ramës’ | Top News
14/01 23:58
Politiko | Dash Sula: Pas datës 9 shtator Basha do ta drejtojë PD 100 përqind’ | Top News
14/01 23:56
Politiko | Deklarata e fortë e Sulës, ‘Do të arrestohen politikanë e zyrtarë të lartë’ | Top News
14/01 23:54
Politiko | ‘Brenda selisë kishte kriminelë me armë që hidhnin gaz’ | Top News
14/01 23:52
Politiko | ‘Basha është i mbaruar’, Hoxha replika me Spartak Ngjelën | Top News
14/01 23:50
Politiko | Agravon debati mes Ngjelës dhe Qorit, ‘Je jashtë botëkuptimit tim’ | Top News
14/01 23:46
Politiko | ‘Ti je injorant’, Shpërthen debati mes Spartak Ngjelës e Arlind Qorit Top | News
14/01 23:44
Politiko | E vërteta është kjo, Berisha ka 1000 vetë, Basha ka 50′ | Top News
14/01 23:43
Politiko | Të ftuarit përplasen me Ngjelën, ‘Largohu nga studio që të flasim si njerëz’ | Top News
14/01 23:40
Politiko | ‘Nuk je Aristoteli ti që të të dëgjojmë ty’, plas debati mes Ngjelës e Qorit | Top News
14/01 23:39
Politiko | Shpërthejnë të sharat në emision, debat i fortë mes Ngjelës dhe Qorit | Top News
14/01 23:32
Politiko | ‘Duhet të kishe pranuar kushtin tim’, Ngjela tenton të largohet nga studio… | Top News
14/01 23:26
Politiko | Hoxha: Askush nuk u lëndua brenda selisë blu, i mbrojti policia e shtetit | Top News
14/01 23:25
Politiko | Ngjela: Partia nuk quhet parti nëse nuk njihet në gjykatë | Top News
14/01 23:24
Politiko | Ngjela:Po folët për Berishën më mirë po largohem | Top News
14/01 23:16