Sara Hoxha tregon 3 gjëra që nuk i pëlqejnë tek Ledioni- Më lër të flas
10/06/2022 22:15

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv.

Era Istrefi në një intervistë&performancë ekskluzive!Rrëfimi i ëmbël i Dojna&Vlashent-Më lër të flas
15/07 23:31
Puntata e fundit e “Më lër të flas”, Donald & Romeo e mbyllin emisionin me këto fjalë zemre
15/07 23:15
“Bebe”, “TKRKT”, “Albana”- Era Istrefi performancë ekskluzive në ‘Më lër të flas’
15/07 23:15
Era Istrefi përballë pyetjeve të sikletshme dhe pikante, ja si përgjigjet ajo – Më lër të flas
15/07 23:15
Lançoi ekskluzivisht këngën “Albana” në ‘Më lër të flas’,Era Istrefi tregon detaje nga projekti i ri
15/07 23:15
Pas 7 vitesh në një rrëfim ekskluziv, Era Istrefi tregon arsyen pse s’jep intervista- Më lër të flas
15/07 22:45
Era Istrefi tregon arsyen se për çfarë zihet më shpesh me motrat e saj – Më lër të flas
15/07 22:45
A është në një lidhje? Era Istrefi zbulon detaje nga jeta personale – Më lër të flas
15/07 22:45
“Jam përzgjedhur mes 30 këngëtarëve”, Era Istrefi zbulon prapaskenat si u bë pjesë e Fifa World Cup
15/07 22:45
Hoqi foton me shqiponjën, Era Istrefi sqaron të vërtetën e veprimit të bujshëm-Më lër të flas
15/07 22:45
U rikthye me 2 këngë shqip,Era Istrefi flet nëse po mendon të largohet nga tregu jashtë-Më lër të flas
15/07 22:45
U përfol që u largua nga ‘Ultra Music’, Era Istrefi sqaron si qëndron e vërteta – Më lër të flas
15/07 22:45
“S’nxjerr këngët që ti do”, Era Istrefi flet për vështirësitë e saj në tregun ndërkombëtar – Më lër të flas
15/07 22:45
“Mos ma kap dorën si katunar”, Dojna & Vlashent zbulojnë prapaskenat e propozimit në Barcelonë
15/07 22:15
Çfarë emri kanë menduar për djalin? Donald & Romeo i sugjerojnë këto emra Dojnës- Më lër të flas
15/07 22:15
“Jemi pajtuar?”, Dojna Mema tregon hatërmbetjet me Romeo Veshaj – Më lër të flas
15/07 22:15
Do asistojë Vlashenti në lindjen e Dojnës? Ja si përgjigjet ai – Më lër të flas
15/07 22:15
E papritur! Bebi lëviz gjatë intervistës, ja reagimi i Dojnës dhe Vlashentit – Më lër të flas
15/07 22:15
Vlashent Sata – Copëzat (Performancë live) – Më lër të flas
15/07 22:15
U martuan ditën e gënjeshtrave, Dojna & Vlashent zbulojnë arsyen – Më lër të flas
15/07 22:15