Rudina Xhunga në Top Talk: Berisha tronditi politikën, por cikli i tij ka mbaruar
12/01/2022 16:30

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Shpërthen Murrizi: Rama hajdut, një Kongres hajdutësh, ja nga se “vuan” ndër vite… – Top Talk
08/12 16:57
Habit Murrizi: Përrallat e Lulit që rrëzoi bustin e Enverit me brekë të shkurtra në dimër..-Top Talk
08/12 16:56
Murrizi: Gabimi vrastar i PD, arsyeja e fortë pse Rama zgjodhi 8-Dhjetorin për Kongresin e PS
08/12 16:51
Myslim Murrizi: Spiunët e komunizmit vodhën 8 Dhjetorin, ja pse e ndaj në dy pjesë… – Top Talk
08/12 16:49
Pse Berisha po i shmang protestat? Alfred Lela jep përgjigjen: Jeni në rrezik sepse…. – Top Talk
07/12 17:12
Alfred Lela: Ju kujtoj videon e bandës së Bajrave në Shkodër, prandaj i humbëm zgjedhjet – Top Talk
07/12 17:10
Plas debati/ Kreka-Lelës: Dikur ishe gazetar tani që je bërë politikan ke marrë veset e… -Top Talk
07/12 17:07
Shpërthen Alfred Lela: Më plagos! Më pret këmbët dhe më thua pse nuk merr pushtetin… – Top Talk
07/12 17:06
Debati Lela-Kreka: Banda e Bajrave në Shkodër shkak pse humbëm zgjedhjet… – Top Talk
07/12 17:05
Karamuço: Ja kush është në të vërtetë Naim Murseli/ SKY ECC “shkarkime” në polici – Top Talk
06/12 17:17
Karamuço i “çjerr maskën” Naim Murselit, gjuha e trupit në varrimin e Liridonës – Top Talk
06/12 17:11
Policët me SKY/ Taulant Balla me “dorë të hekurt”, ‘pastrimi’ dhe çfarë pritet nga hetimi – Top Talk
06/12 17:07
Habit Karamuço: Në Shqipëri po vrasin me dron që ne i shohim në filma, ja rastet kriminale -Top Talk
06/12 17:00
Shokuese! Karamuço: Ja si e ndryshojnë kriminelët targën e makinës – Top Talk
06/12 16:59
Godet Artan Hoxha: Harrojeni SKY ECC, ja platforma e re që përdorin grupet kriminale – Top Talk
05/12 17:14
E papritur! Artan Hoxha: Ja hetimi ndryshe që duhet bërë për Naim Murselin në Kosovë – Top Talk
05/12 17:07
Fiset Nikulaj-Lekstakaj me 8 viktima/ Artan Hoxha: Viktima të mbiemrit të tyre – Top Talk
05/12 17:03
Saga e vrasjeve Nikulaj-Lekstakaj/ Artan Hoxha zbërthen detajet e reja për dy familjet… – Top Talk
05/12 17:02
‘Bomba’ e Artan Hoxhës: Vrasje të tjera në Lezhë/ Hetim i ri për Naim Murselin – Top Talk
05/12 16:49
Plas zjarri e grushti në Kuvend! Ja çfarë pralajmëron Berisha, prapaskena – Top Talk
04/12 16:45