Richard Grenell, njeriu i Trump në Top Story flet për Non-Gratën e Berishës dhe takimet me Ramën
25/05/2023 23:15

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

PD mes Bashës e Berishës, kush është zgjidhja për opozitën shqiptare? – Top Story
08/06 23:37
Shpërthen Grida Duma: Nuk kanë faj demokratët për përçarjen, boll me spekulime
08/06 23:09
Shpërthen Manjani: Boll thatë po dole kundër SHBA, s’vjen në pushtet është pocaqi
08/06 23:07
Manjani thirrje Berishës: Boll me histori logosh, krijo partinë tënde të re
08/06 23:06
Xhaferraj: Të flasësh për rikthimin e Bashës fyejmë njerëzit, kë lejon Berisha t’i zërë vendin?
08/06 23:04
Iljazaj: S’ka më një PD, bashkimi nuk ndodh, po shkojmë drejtë dy partive
08/06 23:03
Ish-deputeti: Bardhi, Tabaku, Alibeaj përgjegjës për gjendjen ku ndodhet PD
08/06 23:02
Pse sdoli lider në këto 2 vite një njeri të zevendësojë Bashën? Analisti: Është faktor në PD
08/06 23:00
Veton Surroi në Top Story, kriza në Kosovë, si dilet nga konflikti? – Top Story
08/06 22:54
Hasa flet për rikthimin e Bashës dhe PD: Unë e besoj, mora vendimin e duhur
08/06 22:52
Opozita në krizë totale, Manjani: S’dinë të bëjnë politikë, e kanë bërë Ramën të duket lule
08/06 22:50
“Më vjen keq si është katandisur Basha”, deputeti i PD: Askujt si duhet rikthimi i tij
08/06 22:49
Xhaferri kundër Alibeajt: Paska qenë në krye të PD vetëm të mbaj vendin e Bashës si kryetar
08/06 22:32
Gazetari tregon Ironinë e madhe në PD: Vokshi, Këlliçi e Bozdo duhet të zgjedhin Bashën kryetar
08/06 22:30
Propozimi i Ramës për Kosovën, Surroi: Duhet t’ia niste palëve jo SHBA dhe BE
08/06 22:10
Surroi: Kosova s’ka asnjë interes të përshkallzoi konfliltin, duhet të hyj në bisedime me Serbinë
08/06 22:10
Po mendon Kosova vetëm për veten? Surroi: Jo, kriza u shkaktua nga serbët
08/06 21:53
Pse nuk tërhiqet Kurti? Surroi: S’është çështje zgjedhjesh, por pjesëmarrjeje në proces
08/06 21:53
E zbulon Surroi: Kosova vendosi për zgjedhjet në veri sepse mori garanci nga SHBA dhe BE
08/06 21:52
“Kushtet e BE të pranueshme”, Surroi: Duhet të pranojmë në Veri të Kosovës s’ka pasur zgjedhje të lira
08/06 21:52