Reshje dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
24/03/2020 08:00

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.

Edicioni Informativ, 12 Qershor 2021, Ora 19:30
12/06 20:21
Top News – Gramoz Ruçi largohet nga politika/ Ja çfarë e emocionoi për herë të parë
12/06 20:11
Top News – Çlirimi i Kosovës, Rama hesht/ Ruçi e Basha mirënjohës ndaj SHBA dhe BE
12/06 20:10
Top Channel/ Sot pelegrinazhi në kishën e Laçit/ Dhjetëra mijë besimtarë do presin mëngjesin me lutje
12/06 20:03
Top Channel/ Testi i matematikës shumë i vështirë, maturantët: Zonja ministre, zgjidhe ti
12/06 20:01
Top Channel/ Artkand në Top Channel/ Pikturat e zgjedhura në ankandin në Top Channel
12/06 19:59
Top Channel/ Greqia, protestë për bluzat e ekipit/ Stema e Maqedonisë së veriut shkakton reagime
12/06 19:55
Top Channel/ 84 vjeçari që ecën 30 kilometra/ Bariu vlonjat që nuk pranon të dalë në “pension”
12/06 19:49
Top Channel/ Ulet numri i fermerëve/ Rënie drastike të të regjistruarve në tre muajt e parë të 2021
12/06 19:48
Top Channel/ “Salillari po na bën gropën”/ Ndërpriten punimet, rrezikohen 40 banesa të shemben
12/06 19:47
Top Channel/ Testi mund të rishikohet/ Qendra e provimeve: Pasi të merren të gjitha vlerësimet
12/06 19:44
Top Channel/ PS feston sot 30 vjetorin/ Kongresi i jashtëzakonshëm në fushën e Air Albania stadium
12/06 19:38
Top News – Nga Nano te Rama, rrugëtimi i PS/ Videoja që zgjodhi kryeministri, dhuratë për PS
12/06 19:36
Top News – Vajza e Bashkim Finos në PS/ Mes lotësh premton se do vijojë rrugën e të atit
12/06 19:26
Top Channel/ Po e ndiqte policia në Vlorë, automjeti përplaset dhe përmbyset në mes të rrugës
12/06 18:26
Top News – COVID19 Asnjë jetë e humbur/ 170 raste aktive në mbarë shqipërinë
12/06 18:04
Top Channel/ ‘Gjiro Classica’ një duo në piano,edicioni i parë në kalanë e Gjirokastrës
12/06 17:40
Top News – Hajdutit i bie infarkt/ Jetën i’ia shpëton personi që do grabiste
12/06 17:38
Top News – Film për Harry-n dhe Meghan/ Rikrijohet skena e aksidentit të princeshës Diana
12/06 17:34
Top News – Rikthim pas 23 vitesh/ Fotoja e parë, nis puna për ‘Sex and the city’
12/06 17:33