Refuzon të plotësojë formularin e kandidimin, Topalli: Të ikë! Basha ka përçarë PD
26/08/2020 15:19

Jozefina Topalli ishte kritikja më e forte e Lulzim Bashës për të cilën baza në Shkodër kërkoi masivisht rikthimin e saj në Partinë Demokratike, por shkodranët nuk do e shohin te përzgjedhurën e tyre ne selinë blu dhe as ne Parlament ne siglën e Partisë Demokratike.

Shpëton Universiteti Bujqësor! Regjistrohen 1350 maturantë, janë ende 450 kuota të lira
27/10 15:36
“Të ka mami zemër”/ Endri Dumani përqafon nënën e dajën pas kthimit nga ferri
27/10 15:35
Rama flet për fëmijët e kthyer nga Siria: Nxjerrja e tyre nga ferri ishte e komplikuar
27/10 15:32
Mësimi online/ Ministrja e Arsimit: Janë hapur 47 mijë klasa virtuale dhe llogaritë e nxënësve
27/10 15:29
Trafiku në hyrje të Tiranës/ Skema e lëvizjes ndryshoi nga puna për nënkalimin te sheshi “Shqiponja”
27/10 15:27
Lezhë, shembje në kala/ Dëme serioze pas reshjeve të shiut
27/10 15:25
“Ku mund të ketë tjetër?” Agjentët shqiptarë të anti-terrorit kërkime në kampin Al Hawl
27/10 15:10
Top News – Lot e emocione/ Endri Dumani përqafohet me nënën
27/10 14:55
Top News – Në sitën e OFL-së/ 4 të dënuar për trafik droge
27/10 14:11
Top News – Humb jetën nga covid/ Specialistja e ISHP Mimoza Toska
27/10 13:39
Top News – Korçë, vrasja në Mborje/ Lihet i lirë 18 vjeçari i dyshuar
27/10 13:02
Kaosi i trafikut në Tiranë/ Ja si mund të shmangen akset e ngarkuara
27/10 12:56
Policët e papaguar/ Dietat nuk jepen që prej janarit, 250 mijë lekë borxh çdo polici
27/10 12:26
Hapet spitali Covid 3/ Do trajtohen të sëmurët në gjendje më të lehtë
27/10 12:23
Prodhimi i vajrave aromatikë/ Bashkëpunim shqiptaro-grek në Gjirokastër
27/10 12:22
Një vit pa shtëpi/ Dy tërmetet rrënuan strehën e familjes Gjini
27/10 12:20
Nisen fëmijët nga Siria/ Në ora 13:30 mbërrijnë në Rinas
27/10 12:15
Top News – Vrasje makabër në Greqi/ Një shqiptar dyshohet si autor
27/10 11:57
Top News – Padi penale për BKH/ 7 oficerë akuzojnë komisionin
27/10 11:54
Top News – Abuzimi 1.5 mln dollarë/ Në pranga kreu i hidrokarbureve
27/10 11:08