Rama në Shkodër e Lezhë, inspekton punimet për ujësjellësin, bypass-in dhe shkollën
11/09/2020 03:57

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ “Kushëriri Altin Dumanit i vuri minën dy vajzave”, Berisha sërish akuza ndërkombëtarëve
19/07 23:04
Top Channel/ Ekzekutoi ushtarin kur ishte 15 vjeç! “Dosja” Faton Harizaj që u vra nga policia serbe
19/07 22:58
Top News/ TIMS, PD kërkon zgjatje hetimesh/ Rrëzohet kërkesa, opozita paralajmëron kallëzim
19/07 22:30
Top Channel/ U ekzekutua nga policia serbe, reagimi rrëqethës i gruas së Faton Hajrizit: Si ike…
19/07 22:28
Top Channel/ Pas vrasjes së policit, arrestohet blogerja serbe!Çfarë e lidhte atë me Faton Hajrizin?
19/07 22:27
Top Channel/ Biden i rikthehet fushatës javën që vjen. Stafi: Nuk tërhiqet nga gara!
19/07 21:56
Top News/ Kush ishte Faton Hajrizi? I dënuar për vrasje, grabitje dhe arratisje nga burgu
19/07 21:50
Top Channel/ “Black out do të zgjasë disa ditë”, ekspertët japin paralajmërimin: Kaosi…
19/07 21:49
Top Channel/ Microsoft: Korrigjuam defektin. Linjat ajrore e bankat jashtë pune prej një antivirusi
19/07 21:43
Top News/ Stuhia shkatërron serat në Cërrik, fermerët humbasin çdo gjë
19/07 21:37
Top Channel/ Shtetet në “Black out” nga rënia e sistemeve! Më të prekura Evropa, SHBA dhe Australi
19/07 21:13
Top Channel/ Kapriçot e motit në Korrik, stuhia përfshin Cërrikun, shkatërrohen tërësisht serat
19/07 21:09
Top News/ Bisedat në Instagram i kushtojnë jetën, 42-vjeçari nga Bilishti vdes në spital
19/07 20:58
Top News/ Lleshaj thirret në SPAK/ Ish-ministri i brendshëm u pyet për mbi një orë
19/07 20:51
Top News/ Kamza e Tirana akoma më afër, Veliaj: Do të lidhen me disa ura
19/07 20:38
Top Channel/ Shpërthim i fuqishëm në Tel Aviv! Humb jetën një person, tetë të tjerë të plagosur
19/07 20:07
Lajmet kryesore të ditës – Top News, 19 Korrik 2024
19/07 20:06
Top Channel/ Rusia nuk fal! Dënohet me 16 vite burg gazetari amerikan, gjyqtari: Izolim i rreptë
19/07 20:06
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2024, Ora 19:30
19/07 20:04
Top Channel/ Trump nominohet kandidat! Konventa Republikane e emëron për garën presidenciale
19/07 20:03