Rama në Londër: Ardhja e njerëzve me gomone, çështje komplekse – Top Talk
23/03/2023 16:08

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Ja kush e sponsorizoi sherrin në kryesinë e PD. A do firmosë Bardhi 29 korrikun? – Top Talk
08/06 17:22
Ç’ndodhi në mbledhjen e kryesisë së PD dhe pse s’punon faqja zyrtare e partisë? – Top Talk
08/06 17:15
Koka: I dërguari i Bashës, Zeneli lexoi propozimin që të rikonfirmohet në krye të PD – Top Talk
08/06 17:14
Hasa: PD duhet të ishte mbledhur më 15 maj. Disa ikën nga mbledhja e kryesisë – Top Talk
08/06 17:13
Godole: Më mbyllën gojën me: “E morëm vesh!” – Top Talk
08/06 17:13
Gazment Bardhi: Nga ana ime jam njeriu më i afërt i Bashës – Top Talk
08/06 17:10
A u përfshi Basha në fushatën elektorale? Bardhi: Ishte në kontakt me demokratët – Top Talk
08/06 17:10
Gazment Bardhi: Ika nga mbledhja se nuk më lanë të flas! – Top Talk
08/06 17:09
Artan Hoxha: Krimi thotë: “Kush kap Gjushin, kap Durrësin”.Ja roli i Dakos – Top Talk 7 Qershor 2023
07/06 17:27
Artan Hoxha: Telefonata nga Dubai për arrestimin e Vangjush Dakos para se të ndodhte – Top Talk
07/06 17:27
Karamuço-Hoxha: Një tjetër ish kryebashkiak do arrestohet shpejt, vera do jetë e nxehtë – Top Talk
07/06 17:26
Artan Hoxha: Dako, nyja lidhëse mes krimit dhe politikës në Durrës – Top Talk
07/06 17:24
Karamuço: Në rastin “Dako” s’është punuar për gjetjen e veprave të tjera penale – Top Talk
07/06 17:24
Artan Hoxha: Arrestimet e bujshme me akuzë minimale shpërdorim detyre – Top Talk
07/06 17:24
Artan Hoxha: Ja pse Gjush Dako u godit në ditët e fundit të Yuri Kim në Shqipëri – Top Talk
07/06 17:23
“Kush kap Gjushin, kap Durrësin”, Artan Hoxha: Person me peshë shumë të madhe – Top Talk
07/06 17:23
Karamuço: SHBA ka informacion shtesë për Gërdeci – Top Talk
07/06 17:22
Artan Hoxha: Gërdeci, ja e vërteta e Mediut dhe biznesmenit që zotëron gjysmën e Tiranës – Top Talk
07/06 17:22
Murrizi shpërthen, sherr me gazetarët në studio për lëvizjen e Gazment Bardhit – Top Talk
06/06 17:20
Murrizi sherr në studio me gazetarin Hoxha: Më the i shitur, unë jam kundër Ilir Metës – Top Talk
06/06 17:18