Qeveria “Thaçi” rrit pagat
20/02/2014 00:00

Të gjithë punonjësve të sektorit publik në Kosovë në muajin prill do t’u rriten pagat. Në mbledhjen e rregullt të qeverisë, kryeministri Hashim Thaçi kërkoi nga ministri i Financave Besim Beqaj që vendimin për këtë ta përgatisë dhe të fillojë ta ekzekutojë prej muajit prill.

Sot komisioni për Metën/ Mblidhet për të diskutuar provat pas opinionit të Venecias
13/07 16:07
Korçë, 10 të infektuar/ Janë prekur edhe personel shëndetësor
13/07 16:05
Mbyllet gjykata e Apelit/ Preket një punonjëse me Covid. Vetëm gjyqet urgjente
13/07 16:04
Drejtori i tetë i hipotekës/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën problematike të Vlorës
13/07 15:35
Top News – Bulevardi ‘Zogu i Parë’/ Veliaj-do zhvendosen institucionet
13/07 15:12
Covid-19 në vend – 117 të infektuar, 2 viktima/ 41 raste janë vetëm në Tiranë, 68 të shëruar
13/07 15:07
Top News – Greqia rrit masat/ Kakavijë, 1011 teste për Covid
13/07 14:54
Top News – Fier, 2 mjekë me Covid/ Në total 19 të infektuar në qytet
13/07 14:48
Top News – LSI-shtimi i rasteve/ ‘Qeveria të subvencionoje maskat’
13/07 14:45
Top News – Hapet Bypass-i i Tepelenës/ Drejt restaurimit ura e Ali Pashës
13/07 14:43
Top News – Të dënuar për vrasje/ OFL u nis formularët 4 personave
13/07 13:19
Top News – SPAK me 13 prokurore/ Manjola Kajana emerohet nga KLP
13/07 13:19
Rikthehet “Pushime On Top”/ Nga sot pasdite nis emisioni veror
13/07 13:06
117 të infektuar, 2 viktima / 41 raste në tiranë. 68 të shëruar
13/07 13:05
Rikonstruktohet mulliri 200-vjeçar/ Dragostunjë, fshati ku drithi bluhet ende me gurë
13/07 12:59
Top News – Vuri eksploziv në banesë/ Fushë-Krujë, në kërkim 23 vjeçari
13/07 12:55
Top News – Transporti urban/ Shoqata-mund të rimbyllet sërish
13/07 12:53
Top News – Aksident në Lezhë/ Humb jetën një person
13/07 12:34
Komisionerët e vettingut, të pastër/ Hetimi i SPAK i përgjigjet ankesave të të shkarkuarve
13/07 12:28
Top News – Matura Shtetërore/ Dalin datat për provimet e vjeshtës
13/07 12:23