Punëtorët sezonalë drejt Greqisë/ Nisen 8 autobusë nga pika e kalimit kufitar të Kapshticës
22/05/2020 19:25

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Ikën një tjetër drejtues/ Hipoteka e Vlorës nuk gjen qetësi
02/06 13:09
Të martat në kishë pas pandemisë/ Besimtarët shkojnë në kishën e Laçit
02/06 13:06
Mbledhja e Këshillit Politik/ Opozita: sot në ora 17:00. Maxhoranca ende pa përgjigje
02/06 13:05
34 viktima, 21 të infektuar/ Humb jetën një 88 vjeçar i shtruar në Spitalin Infektiv
02/06 13:02
Abuzuesit në gjykatë/ Jepet masa për 65-vjeçarin që akuzohet se abuzoi seksualisht me 15-vjeçaren
02/06 13:00
Flet lojtari i Bylis. Qardaku: kam Covid 19, por jam mirë. Shokët dolën negative
02/06 12:55
Laboratori arkeologjik/ Gjirokastër, u krijua për studentët por shfrytëzohet për ekspeditat
02/06 12:46
Top News – Tiranë, policia në aksion/ 7 në pranga, 3 të huaj në hetim
02/06 12:39
Top News – 21 raste të reja në 24 orë/ Mes tyre 6 mjekë të infektuar
02/06 11:35
Top News – Dy viktma në Durrës/ Policia po heton rrethanat
02/06 11:19
Top News – Zbulimi i abuzimit/ Policia dhe Shoqata hetuan 1 muaj
02/06 11:18
Humb jetën një pacient te Infektivi, koronavirusi prek 21 persona gjatë 24 orëve të fundit
02/06 10:56
Banesa përfshihet nga flakët, ndërron jetë 70 vjeçarja, jetonte e vetme
02/06 09:12
Durrës, gjendet i pajetë trupi i të riut nga Siria
02/06 08:42
Top News – Faskaj fshehu shkarkimin/ Vettingu, tjetër anëtarë në SPAK
01/06 23:08
Top News – Covid, tjetër viktime/ I moshuari dhe me sëmundje të tjera
01/06 22:51
Reforma, s’ka konsensus/ Thirrja e ambasadores së SHBA: Mos vendosni kushte të reja
01/06 20:23
Top News – Ahmetaj, raporti i BB/ “Varfëria nga Covid, gati masat”
01/06 20:11
Subvencionet për fermerët/ Nga 29 maji kanë aplikuar 5 mijë persona, fondi 7 miliardë lekë
01/06 20:07
Mbyllet një Call Center/ Tiranë, nuk respektonte rregullat anti-covid
01/06 20:06