Pse shfaqet gjithmonë me maskë?Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare BM zbulon arsyet-Më lër të flas
17/12/2022 22:15

Autorë dhe moderator: Donald dhe Romeo Veshaj I ftuar: Reperi BM Në finale e sezonit të dytë të “Më lër të flas” Donald dhe Romeo Veshaj vijnë me shumë surpriza duke. Episodi i fundit mbyllet me një intervistë ekskluzive nga reperi shqiptar, por me famë ndërkombëtare, BM, i cili është bërë i njohur dhe viral me këngën “London View”. Për herë të parë ai zbulon gjithçka rreth karrierës së tij dhe shumë gjëra që nuk i dinim.

Batuta e papritur e Romeos, vë në siklet Ilirin… – Më lër të flas
25/03 16:46
Donaldi për Ilirin: “Jemi takuar fshehurazi si dashnore…” – Më lër të flas
25/03 16:46
Xhensila Pere futet në BBVIP? Maestro: Do isha fokusuar tek sytë e saj – Më lër të flas
25/03 16:46
Donaldi ia plas në sy Maestros: Ja kush ta bënte zap ty në BBVIP – Më lër të flas
25/03 16:45
E papritur, Donaldi & Iliri përballen për herë të parë pas ‘Big Brother’ – Më lër të flas
24/03 23:31
Si e sheh Luizin në BBVIP? Ilir Shaqiri bën përshkrimin e papritur – Më lër të flas
24/03 23:30
Ilir Shaqiri bën krahasimin BBVIP1-BBVIP2: “Ne kurrë s’kalonim në ofendime…” – Më lër të flas
24/03 23:30
Performanca e Maestros ndez studion, ja si reaguan të ftuarit! – Më lër të flas
24/03 23:30
Stand Up Comedy/ Denis Taullaj çel garën për çmimin 10.000 euro! – Më lër të flas
24/03 23:30
Pas BBVIP, Maestro flet për herë të parë për periudhën e errët – Më lër të flas
24/03 23:30
Romeo apo Donaldi do iki nga Shqipëria? Grida Duma ‘vjen’ ndryshe në studio – Më lër të flas
24/03 23:30
Mes Oltës dhe Kiarës, ja kush del këtë javë sipas Ilir Shaqirit! – Më lër të flas
24/03 23:30
Xhensila Pere: “S’më dilte rroga, ndaj emigrova në Amerikë…” – Më lër të flas
24/03 23:30
Do jetë pjesë “L’isola dei famosi”? Ilir Shaqiri shuan kureshtjen – Më lër të flas
24/03 23:30
Aktivisti i njohur: “Skllavopronarë, ja me sa lekë i mbajnë njerëzit në punë” – Më lër të flas
24/03 23:30
A ia dha lekët që i premtoi Sabianit? Iliri e thotë troç! – Më lër të flas
24/03 23:30
S’ishin takuar që pas finales së BBVIP1, Donaldi: “Ja ç’bëja ndërkohë” – Më lër të flas
24/03 23:30
Pse po ikin nga Shqipëria? Ndizet debati mes të ftuarve! – Më lër të flas
24/03 23:30
‘Do iki në Angli’, skeçi i emigrimit – Më lër të flas
24/03 23:30
Si bëhet leku në Shqipëri? Ja ç’thotë ministrja Bora Muzhaqi! – Më lër të flas
24/03 23:30