“Pse Gazi i mbushi mendjen SHBA që të pranojnë Berishën?”, Zheji përplaset me Kaprin
19/06/2024 22:06

Shtetet e Bashkuara po përballen me një zgjedhje të vështirë ndërmjet Joe Biden 81 vjeç dhe Donald Trump, 78 vjeç duke ngritur pyetje të rëndësishme mbi vitalitetin dhe udhëheqjen në SHBA. Nëse Joe Biden zgjidhet president i SHBA nëntorin e këtij viti, do të thyejë rekordin që ai vetë ka vendosur kur u zgjodh president i SHBA-së në moshën 78-vjeçare, si presidenti me moshën më të madhe në historinë e këtij vendi. Ndërsa Joe Biden përballet me sfida që lidhen me paraqitjen shpesh te pastabilizuar ne publik per shkak të moshës, Donlad Tramp perballet me drejtësinë.

Molotov dhe përplasje të forta në protestën e PD, Curri i bindur: Ka pakt Rama-Berisha
11/07 23:28
Curri: Vazhdon bashkëqeverisja Rama-Berisha, target sulmi Veliaj
11/07 22:46
Shabani: Nonsens protesta kombëtare në dyert e bashkisë
11/07 22:43
Zhvendoset protesta tek bashkia, molotov dhe perplasje fizike me policinë
11/07 22:34
Iliazaj: Marrëveshje Rama-Berisha për eleminimin e të rinjve, Curi: Veliaj në shënjestër
11/07 22:10
Mertiri: Vetëm 15 mijë veta në shesh, protesta për hallet e Berishës
11/07 22:08
Curri: Ka marrëveshje bodrumesh mes PS-PD
11/07 21:58
Molotov drejt kryeministrisë, të gjitha detajet e protestës në Top Story
11/07 21:46
Rakipllari: Domethënëse pjesëmarrja në protestë
11/07 21:39
“Nuk do të jetë protestë e qetë”, gazetari raporton nga protesta, Boçi kërkon lirimin e Berishës
11/07 21:24
Rrëfimi i fortë i Gary Kokalari, nga Non-Gratat e Berishës tek takimi me Ramën dhe Nanon
10/07 22:45
Analiza e Gary Kokalari, nga Rama, Nano dhe Berisha
10/07 22:40
“Berisha i ka bërë keq Shqipërisë po aq shumë sa Enver Hoxha”, Kokalari analizon politikanët
10/07 22:20
Biden probleme shëndetësore, a do të jetë Mishel Obama në garë përballë Donald Trump?
10/07 22:17
“SHBA gaboi me non gratën e Berishës”, Kokalari: I dha mundësi atij të vendos në dyshim provat
10/07 22:15
10 vite pa ardhur në Shqipëri, Kokalari: Tirana ka ndryshuar, Berisha në ballkon si Julieta
10/07 22:10
“Vuri Bashën francez në krye të Partisë”, batuta e analistit për Le Pen që shkriu së qeshuri studion
10/07 21:59
Nga largimi i babait në Parti tek fitorja në Francë, Vasija analizon rezultatin e Le Pen
10/07 21:53
“Reforma në drejtësi ka vendosur gishtin mbi plagë”, Grida Duma flet për rolin e SHBA në Shqipëri
10/07 21:51
Gazetarja Xharra nga SHBA: Biden i pamundur për President, ja rreziku i zgjedhjes në Trump në europë
10/07 21:50