PS përballë opozitës, çfarë pritet sipas Spiropalit/ Gjekmarkaj ftesë për bashkim… – Top Talk
20/06/2024 17:35

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme.

“BOMBA” e Anila Hoxhës; Ja në duart e kujt është përgjimi i 21 Janarit, radha në SPAK… | Top Talk
23/07 18:14
Nesho analizon Harris përballë Trump dhe paralajmërimi jo në favor të Kosovës | Top Talk
23/07 17:40
Nesho: Duhet të përgatitemi, dy administratat amerikane do kenë një qasje tjetër për Kosovën
23/07 17:39
Nesho: Nuk besoj që Harris do jetë eksperimenti që sjell një grua në pushtet në SHBA…
23/07 17:39
21 Janari, ish gardistët e Republikës në SPAK? Anila Hoxha zbulon kush po hetohet…
23/07 17:22
“S’ka krim pa gjurmë”, Anila Hoxha shton dyshimet për fshehjen e provave të 21 Janarit
23/07 17:20
Anila Hoxha: Vrasja e Hekuran Dedës pa autor si e Aleks Nikës, por ka një ndryshim…
23/07 17:20
Anila Hoxha zbardh faktet e reja për 21 Janarin: Kush dha urdhër & ku është serveri… | Top Talk
23/07 17:20
Artan Hoxha zbardh masakrën e Memaliajt, TRITOLIN e motrave Nikolli & pse SPAK po heton 21 Janarin
22/07 17:30
Prapaskenat e tërheqjes së Biden, Trump përballë Harris, kush fiton? Flet Çipa
22/07 17:27
Artan Hoxha zbulon kush e ka përgjimin e momentit të vrasjes së Aleks Nikës
22/07 17:09
‘Harris do ishte e Presidentja e parë femër me ngjyrë në SHBA, rekord në fushatën e saj’, Çipa
22/07 17:07
Ja arsyet e forta që çuan Biden të tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA
22/07 17:06
Artan Hoxha zbardh të vërtetën e tritolit të dy motrave; Mund të mos jetë Nuredin Dumani
22/07 17:03
Artan Hoxha : Ja kush është Adriatik Kalemi për të cilin u vranë 3 persona në Memaliaj…
22/07 17:02
“BOMBA” e Artan Hoxhës: Kam materialin për 21 Janarin, ja kur do ta dorëzoj në SPAK…
22/07 17:00
Artan Hoxha: Po t’i kishin parë provat e 21 Janarit çështja do ishte e mbyllur…
22/07 16:59
Koçollari zbulon të vërtetën e Ligjit të luftës dhe si veproi Greqia për të rekrutuar Belerin
19/07 17:46
COVID apo faji i temperaturave të larta?! Mjekët zbulojnë gjithçka rreth verës së nxehtë..
19/07 17:43
Kujdes! “Mushkonja TIGËR në verë”, mjeku Stroni paralajmëron dhe tregon rrezikun…
19/07 17:34